לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

איפה כדאי ללמוד חשבונאות

איפה כדאי ללמוד חשבונאות  ?

 

קורס הנהלת חשבונות

אם יש לכם יכולת מתמטית גבוהה ואתם אוהבים לנתח מספרים, אתם בטח רוצים להפוך את זה למקצוע וללמוד חשבונאות. כמוכם, רבים רוצים להשתלב בשוק העבודה, מנהלי חשבונות, רואי חשבון, יועצים פיננסים או מנהלי כספים ולכן בודקים איפה כדאי ללמוד חשבונאות.

 

תחום החשבונאות הוא תחום מרתק שמתאים לכל מי שחזק בתחום המתמטיקה, הוא נהנה מתחום הסטטיסטיקה ובעל ידע באנגלית. במהלך הלימודים נלמדים נושאי סטטיסטיקה, נרכשת מיומנות של קריאת דו"חות כספיים ולומדים את כל הנדרש לעבודה היום יומית עם חשבונות.

 

היציאה לשוק העבודה לאחר לימוד חשבונאות מזמינה אתכם לעבודה בתחום משמעותי ביותר עבור כל ארגון או חברה. כל ארגון, חברה ואפילו עסק קטן תלויים לא מעט במידע אותו יכול לתת להם מי שלמד חשבונאות. המידע אודות מצב הכספים והדו"חות אותם מכינים יכולים להשפיע על ההצלחה של כל עסק ולגרום לו לפעול לרווחיות.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס הנהלת חשבונות

איפה כדאי ללמוד חשבונאות?

השיקולים של המוסד הנבחר ללימוד חשבונאות הם כמובן שיקולים אישיים הנובעים ממספר פרמטרים:

  • אזור הלימודים- מי שאין באפשרותו לצאת מהבית יעדיף לימודים קרובים לבית כמובן.
  • תנאי קבלה- ישנם מקומות שונים בהם ניתן ללמוד חשבונאות ולכל אחד תנאי קבלה משלו. כמובן, תוכלו ללמוד רק במוסד שאתם מתאימים לתנאים שלו.
  • שכר לימוד- ישנו הבדל בשכר הלימוד בין המוסדות השונים ובחלקם ניתן לקבל מלגות.
  • רמת המוסד- כמובן שישנו הבדל בין המוסדות השונים וכל מוסד לא רק מלמד עם מרצים שונים אלא גם ניכס לעצמו שם בשוק העבודה. אפשר לברר מיהם המוסדות הנחשבים יותר ללימוד ולשקול ללמוד דווקא בהם.

לימודי חשבונאות הם לימודי תואר ראשון A.B (עבור רואי חשבון) אשר נמשכים לאורך ארבע שנים ולאחריהם יש לעבור שנת סטאז'. בין נושאי הלימוד לומדים יסודות המימון, כלכלה, סטטיסטיקה, יסודות המימון ובנוסף לומדים על מערכת המשפט בישראל, כללי המס, דיני עבודה, ביצוע ניהול פיננסי ונושאים נוספים.

כמו כן, קיים מסלול הכשרה מקצועית עבור מנהלי החשבונות לעתיד בו הם לומדים את היסדות ותכנים הרלוונטים ויכולים לצאת לשוק העבודה כבר לאחר שנה של לימודים ומעבר המבחנים הנדרשים.

 

התשובה לשאלה איפה כדאי ללמוד חשבונאות היא כמובן תשובה אישית ושונה לכל אחד והיא לוקחת בחשבון את כל המרכיבים של מקום הלימודים, תנאי הקבלה, שכר הלימוד וגם את הנושאים הנלמדים בפועל ואוירת הלימודים. בסופו של דבר הלימודים צריכים להכשיר לעבודה בשטח בצורה הטובה ביותר.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס מלגזה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים