לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

בחינות חשמלאי מעשי - לימודים בישראל

בחינות חשמלאי מעשי

 

הסמכת חשמלאים מעשיים

כל מי שמתחיל את לימודיו ובכל תחום, מעוניין לדעת איזה מסלול עומד מולו. כך גם אצל כל מי שעומד לפני לימודי חשמלאי מעשי. השאלה כיצד מתבצעים הלימודים, מה הם כוללים ומהן הבחינות אותן יש לעבור, רלוונטיות מאד ויכולות להצביע גם על אופי הלימודים עצמם. קורס חשמלאי מעשי מכשיר לרישיון אשר מאפשר למי שמחזיק בו לעסוק במערכות חשמל במתח נמוך ועד 40 אמפר. הלימודים מאפשרים לבוגרים להשתלב בתחזוקה והתקנה של מערכות חשמל במתח שנקבע וכן הם יכולים לעבוד תחת פיקוחו של חשמלאי בדרגה גבוהה יותר במתקנים מתקדמים.

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הסמכת חשמלאים מעשיים

 

תנאי הקבלה

לפני שמבררים אודות בחינות חשמלאי מעשי, יש לברר גם מהם תנאי הקבלה אשר איתם ניתן להתחיל את הלימודים. תנאי הקבלה ללימודים מחייבים מינימום 9 שנות לימוד וכן ניסיון בתחום החשמל. חשוב לשים לב כי יכול להיות שמרכזי לימוד שונים יבקשו תנאי קבלה אחרים אלו מאלו, אך כעיקרון לכולם יש תנאי מינימום של שנות לימוד וכן ניסיון בתחום החשמל.

 

הלימודים של חשמלאי מעשי משלבים בין הקניית ידע תאורטי ומעשי כשהמטרה היא להוציא לשטח חשמלאים אשר כבר מבינים במה כרוחה העבודה. בין נושאי הלימוד: מתמטיקה, אלקטרוניקה, שרטוט, מבוא לתורת החשמל, שנאים, מתקני חשמל, מדידות בחשמל, מעגלי כוח, מכונות חשמל ועוד. נוסף לכך הלימודים שמים דגש גם על חוקים ותקנות בתחום החשמל וכמובן בטיחות וגהות.

 

לאחר סיום הלימודים התיאורטיים והמעשיים על המועמדים לגשת אל בחינות חשמלאי מעשי ולעמוד בהן על מנת לקבל את הרישיון הנדרש לעבודה. בחינות חשמלאי מעשי אלו בחינות אשר מעביר מוסד הלימודים ובנוסף בחינות אשר נקבעות על ידי משרד התמ"ת אשר אחראי על ביצוע ההכשרה בתחום החשמל.

 

לימודי המשך

לאחר סיום בחינות חשמלאי מעשי וקבלת רישיון לעבודה, יכולים הבוגרים להתחיל לתכנן את הלימודים הבאים שלהם ואת מימוש אפשרויות הקידום העומדות בפניהם. כיוון שחשמלאי מעשי יכול לעבוד רק במתח נמוך ועד 40 אמפר, האפשרויות להתקדמות אשר עומדות בפניו הן רבות ומעניינות. הלימודים והעיסוק בתחום החשמל מתבצע צעד אחר צעד כאשר את הלימודים ניתן לרוב לשלב גם תוך כדי עבודה במסלולים גמישים.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים