לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

בקרים PLC

בקרים PLC

 

קורס בקרים מתוכנתים

בקרים  PLCאו בשם המוכר שלהם- בקרים מתוכנתים, אלו יחידות חומרה אשר תפקידן לבקר פעולות שונות של תהליכים. הבקרים מחולקים לחומרה ותוכנה ממוחשבת ועל מנת להשיג בקר שיבצע פיקוח על המערכות השונות יש לתכנן באיזה בקר לבחור ולתכנת אותו כראוי.

 

היום, רוב תהליכי היצור מנסים להיות אוטומטים ככל שניתן ולשם כך ישנם בקרים PLCשמאפשרים לבצע ביקורת ממוחשבת על התהליכים. כיוון שתהליכי היצור אחראיים על כל מה שאנו רואים בפועל, השימוש בבקרים הולך וגובר. על מנת שיעשה שימוש בבקרים יש צורך באנשי מקצוע מוסמכים שידעו להתקין, לתחזק, לתכנן ולתקן אותם במידת הצורך.

  

כמה זה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

 

קורס בקרים מתוכנתים

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

חץ כלפי מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס בקרים מתוכנתים


מתכנתי בקרים PLC

העבודה של המתכנתים נחלקת לשלושה מרכיבים עיקריים, תכנון מערכות הבקרים, תפעול המערכות ותיקון תקלות. על המתכנת להבין את המערכת כולה על מנת לתכנן כיצד להתקין את המערכת שתעניק את הבקרה הטובה ביותר. על המתכנת לבחון באופן שוטף כי כל הבקרים עובדים לפי המתוכנן וכי הם משרתים את ההליכים השונים ובמידה ומצא המתכנת כי הבקרים לא פועלים במיטבם או שאינם פועלים בהתאם לנדרש, יהיה עליו לזהות זאת ולתקן את המצב.

 

על מנת לעבוד בתחום הבקרים המתוכנתים או בשמם האחר, בקרים PLC, על המתכנת להיות בעל תעודת הכשרה בתחום. הלימודים של בקרים מתוכנתים מכשירים את הלומדים לעבודה בשטח והם מורכבים מלימודי תיאוריה לצד לימודים מעשיים. במהלך הלימודים עוברים על נושאים רבים כמו למשל הכרות עם מערכות הבקרה השונות, התאמה בין הבקר הרצוי למערכת, תכנות מערכות הבקרים, זיהוי תקלות ותיקונן.

 

אודות העבודה בפועל

העבודה של מתכנת הבקרים היא עבודה בתחומי התעשייה השונים. על המתכנת להתאים לתעשייה את הבקרים הנכונים לעבודה, לתכנת את התוכנה עצמה כך שתבצע את הביקורת הנדרשת ולבחון באופן מתמיד כי הבקרים עובדים לטובת התעשייה.

 

הבקרים עצמם הם חומרה שמתחברת דרך כרטיסי כניסה ויציאה והם מאפשרים לבצע ביקורת על התהליכים השונים הקיימים בתעשייה. הבקרים מבצעים למעשה פיקוח על הנעשה בפועל והם יכולים לשנות את התפוקה של התעשייה וליעל אותה במידה והם מתוכנתים ומבוקרים כראוי.

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך            חשמלאי   קורס ממונה בטיחות בעבודהממוני בטיחות

קורס מנהלי עבודה בתעשייה ממונה אנרגיה   קורס מנהלי עבודה בבניין     מנהלי עבודה בבניין

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים