לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

דרושים מנהלי עבודה בבניין

 

דרושים מנהלי עבודה בבניין

 

מנהל עבודה בבניין הינו מקצוע בעל מוניטין גבוה. דרושים מנהלי עבודה בבניין בכל אתר בנייה קיים וזאת על פי תקנות הבטיחות של החוק הישראלי. דבר מעניין הוא העובדה שדרושים מנהלי עבודה בבניין באופן חריג וזאת מכיוון שיש צורך באכיפת החוק, אך לא רק- אלו שהם אכן מוסמכים לכך, להם יש את הידע בשלל נושאים בביצוע פרויקטים עבודות באתר הבנייה. כל מנהל עבודה בבניין נדרש לדעת לקרוא בתכניות הבנייה, טופוגרפיה ומדידות באתר הבנייה. מלאכות הבנייה, בטיחות ומתן עזרה ראשונה לעובדים באתר. כיצד להשתמש ביישומי מחשב שמיועדים לתחום הבנייה. איך לנהל עובדים ויחסי עבודה, וכמובן זכויות העובדים באתר. עמידות מבנים ברעידות אדמה. חומרי בניין ובטון, כלים וציוד לבנייה. לדעת את תורת הבנייה ויציבות מבנים בתנאים מסוימים. חישוב כמויות של חומרים, כלים וכיוצא בזה. כמו כן, ארגון אתר וניהול ביצוע.

 

נוסף לכך, דרושים מנהלי עבודה בבניין על מנת לקדם אנשים מסוימים שלהם יש את הידע, הותק והניסיון בתחום, וגם לקדם את תחום הבנייה שמוביל לנושא הדיור בישראל. 

 
 

קורס מנהלי עבודה בבניין 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס מנהלי עבודה בבניין

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

קורס מנהלי עבודה בבניין

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

על מנת להיות מנהל שמוסמך לעבודה בבניין, יש לעבור הכשרה מתאימה בהצלחה ולקבל תעודת סיום המעידה על מעבר הקורס וקבלת כל הידע הרלוונטי שהינה חתומה ומאושרת על ידי משרד הכלכלה. תנאי הקבלה לקורס הם עמידה בלפחות 10 שנות לימוד, מבחן מעבר במתמטיקה ברמת 10 שנות לימוד. לפחות 5 שנים אם לא יותר, ניסיון מעשי בתחום הבנייה והחזקת סיווג מקצועי סוג 5 במקצועות הבנייה. כמו כן, לבסוף מעבר וועדת קבלה שמתקיימת במרבית מוסדות הלימוד.

 

משך הקורס הינו 670 שעות לימוד. לקורס קיימים מסלולים מסוימים, למשל מסלול במתכונת לימודי ערב, ומסלול במתכונת לימודי בוקר. אורך הקורס הינו בין שנה לשנה וחצי. קיים בנוסף לכך, קורס במתכונת מקוצרת של 94 שעות לימוד להנדסאים, טכנאים ומהנדסים אזרחיים. תנאי הקבלה לקורס שכזה הם תואר שמוכר על ידי המכון הממשלתי לטכנולוגיה ומדע, או תואר מוכר בהנדסה על ידי המועצה להשכלה גבוהה. גם ניסיון של שנתיים לפחות, בעבודה מיום קבלת התואר.

 

התנאי לקבלת התעודה, אינו רק הצלחה בקורס, אלא גם בהצלחה בבחינות החיצונית של משרד הכלכלה ועמידה בתנאי נוכחות החובה של הקורס. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים