לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

דרוש מנהל חשבונות

דרוש מנהל חשבונות


דרישת מנהלי חשבונות בשוק העבודה

 

אם חיפשתם לאחרונה עבודה ייתכן מאד ונתקלתם במודעות של דרוש מנהל חשבונות. בחיפוש אחר מודעות הדרושים ניתן לראות כי ישנן מודעות רבותאשר מתייחסות למנהלי חשבונות בעלי תעודה של סוג 3. על מנת לעבוד כמנהלי חשבונות יש לעבור קודם כל קורס של הנהלת חשבונות סוג 1+2 ולאחר מכן להמשיך לקורס הנהלת חשבונות סוג 3. כל מי שרוצה לפתח קריירה בתחום מבין כי עליו להשתלם ולהתקדם ועל מנת להתפתח, לקבל עוד אחריות ולעלות במשכורת יש ללמוד קורס הנהלת חשבונות סוג 3.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

דרישת מנהלי חשבונות בשוק העבודה

 

דרוש מנהל חשבונות- אלו לימודים עליכם לעבור כדי לענות על הדרישות

במידה ואתם רוצים לעבוד בתחום נדרש ומספק ואתם רוצים לדעת איזה מסלול לימוד מתאים לכם כדאי שתבררו גם אודות מסלול לימודי הנהלת חשבונות. על מנת להתקבל ללימודי מנהלי חשבונות סוג 3 יהיה עליכם להיות בעלי תעודת חשבונות סוג 2 ולאחר מכן תוכלו להצטרף לקורס הנהלת חשבונות סוג 3. במהלך הקורס תלמדו נושאים מעמיקים יותר בהנהלת חשבונות ובניהם נושאים בחשבונאות כגון שותפויות, ניתוחי כספים, הפקת דו"חות וכן נושאים בתחום תורת המסחר כמו דיני חוזים, ניירות ערך, בורסה ועוד. על מנת לגשת למבחני הגמר ולקבל את התעודה המבוקשת בתחום יש לעבור בחינות שונות כשהעומדים בהן בהצלחה יקבלו תעודת גמר ותעודת מקצוע.

 

דרוש מנהל חשבונות- האם כדאי לך ללמוד הנהלת חשבונות?

על מנת לענות על כל מודעת דרושים על המועמדים להיות בעלי הכשרה מתאימה והיום מומלץ מאד לפני בחירת ההכשרה לבצע תכנון קריירה. קריירה בהנהלת חשבונות היא קריירה אותה ניתן לפתח והיא מתאימה לאנשים אחראיים אשר אוהבים לעבוד בעבודות שדורשות סדר וגם אינטראקציה עם אנשים ולא רק עם מספרים. מסלול ההתקדמות לאורך השנים יכול להיות מעניין מאד ואפשרויות העבודה הם במוסדות רבים מאד ונחלקים בעיקר בין משרדי רואי חשבון למפעלים וארגונים גדולים. על מנת להתקבל ללימודים מלכתחילה על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ובעלי יחס אוהד לתחום החשבונאות. העבודה בפועל יכולה להיות מעניינת מאד והיא מאפשרת לעובדים להתקדם עם השנים ולקחת קורסים מתקדמים שיפתחו בפניהם עוד תחומי עיסוק בתוך הנהלת החשבונות.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס חשבי שכר             קורס חשבי שכר         קורס ניהול רשתות                 קורס ניהול רשתות           

קורס מזכירות רפואיות   קורס לינוקס        קורס הנהלת חשבונות סוג 3 תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 3

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

מכינות ייעודיות

קורס חשמלאי מתח גבוה

מרכז
עבור