לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

"דרוש חשמלאי ראשי"

" דרוש חשמלאי ראשי "

 

קורס חשמלאי ראשי

מקצוע חשמלאי ראשי דרוש בכל התעשייה בארץ, לרבות מפעלים, מרכזי קניות, מלונות וכיוצא בזה. החזקת רישיון חשמלאי ראשי מעניקה סמכויות רבות כמו ניהול צוות חשמלאים, ניהול פרויקטים מורכבים וטיפול במערכות ביתיות שונות. נוסף על כך, החזקת הרישיון, לעיתים קרובות מעלה את השכר שמקבל המחזיק בשוק העבודה.

 

קורס חשמלאי ראשי מתקיים במכללות, בדרך כלל מכללות שמעבירות קורסים של חשמלאי מוסמך. על מנת לקבל רישיון חשמלאי ראשי יש להחזיק ברישיון חשמלאי מוסמך קודם לכן, או לעבור קורס חשמלאי מוסמך ולסיים בהצלחה, אך לא לסיים את תקופת הסטאז' המעשית בעבודה עצמה. לכן, קורס החשמלאי הראשי מתחלק לשני מסלולים: הראשון הוא מסלול בן 600 שעות והוא מיועד לבוגרי קורס חשמלאי מוסמך שלא סיימו את תקופת הסטאז' שלהם, והשני הוא מסלול בן 460 שעות לאנשים שמחזיקים ברישיון חשמלאי מוסמך. בסוף הקורס ניגשים התלמידים למבחנים חיצוניים שנערכים על ידי משרד הכלכלה (משרד התמ"ת לשעבר). המבחנים החיצוניים כוללים מספר מבחנים, עיוניים ומעשיים. אדם שצלח את המבחנים, יחזיק בתעודת חשמלאי ראשי. קורס חשמלאי ראשי בדרך כלל נערך פעמיים-שלוש בשבוע בערבים. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאי ראשי

 

 פנייה למוסדות לימוד

 

פנייה ממוסדות לימוד

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי ראשי

 

ניתן למצוא באינטרנט שמקצוע חשמלאי ראשי דרוש ולו יש ביקוש רב. מקצוע זה הינו נמצא בביקוש מכיוון שלעיתים קרובות, אדם שמחזיק ברישיון הנ"ל, כמו כן, מחזיק גם בותק וניסיון במערכות חשמליות בתעשייה ובבתים. תחום החשמל תמיד נמצא במרכז הנושאים הדומיננטיים בתעשייה וגם במערכות ביתיות, ולכן אדם שמחזיק ברישיון חשמלאי ראשי הינו נחוץ. בנוסף לכך, מקצוע חשמלאי ראשי דרוש וזאת מכיוון שזהו תפקיד מנהלי ובעל אחריות רבה. מה שמושך אנשים רבים להתעניין בו.

 

מקצוע החשמלאי הראשי מעניק את הסמכות להתעסק במערכות חשמל של A250*3 שנמצאות כמעט בכל מקום בו יש מערכות חשמל.

אם הנך רוצה לעבור את קורס החשמלאי הראשי, מכללות נמצאות בכל רחבי הארץ מדרום ועד צפון, ושוב, בעיקר במכללות שמלמדים בהן את קורס החשמלאי המוסמך. 

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס מלגזה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים