לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

דרושים מנהלי עבודה בתעשייה

 

דרושים מנהלי עבודה בתעשייה

 

הסמכת מנהלי עבודה בתעשייה

מעוניינים להתקדם בעולם התעשייה? בוודאי תשמחו לדעת כי דרושים מנהלי עבודה בתעשייה על שלל התחומים הקיימים. על מנת לענות על הדרישה ולהתקבל לעבודה כמנהל עבודה במגוון התעשיות, מומלץ מאד למועמדים שרוצים להתקדם לעבור קורס מנהלי עבודה בתעשייה.

 

קורס מנהלי עבודה בתעשייה מתאים למועמדים בעלי רקע בעבודה בתעשייה שרוצים להתקדם לתפקיד אחראי. על המועמדים לקורס להיות בעלי 10 שנות לימוד וכן אנגלית בסיסית, עברית רהוטה ויכולת תפיסה מתמטית טובה. נוסף לכך שעל המועמדים להיות עם רקע ויכולות לימוד, מומלץ שיהיו בעלי יכולות תקשורת טובים ורצון לקחת אחריות בתחום התעשייה.

 

אם אתם עובדים בתחום אחד בתעשייה (כמו למשל ענף המתכת) ורוצים לחפש מודעות של דרושים מנהלי עבודה בתעשייה, אך מוצאים עבודה בענפים אחרים (כמו למשל ענף המזון), תשמחו לגלות כי קורס מנהלי עבודה בתעשייה מכשיר את המועמדים לעבוד במגוון התחומים. הקורס מלמד אודות תהליכי יצור, שיטות העבודה בתעשיות השונות, ניהול עובדים, בקרת תהליכי עבודה, בטיחות ודאגה לעובדים. 

 

כמה זה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס מנהלי עבודה בתעשייה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הסמכת מנהלי עבודה בתעשייה


מנהל העבודה אחראי בפועל למספר משימות, עליו לדאוג לכל תחום היצור ושזה יבוצע כהלכה. משמעות הדבר לדאוג לתחום היצור היא לדאוג קודם כל שהיצור יתבצע ביעילות, בקצב הנדרש וללא פגמים. למעשה מבצע מנהל היצור בקרת איכות ראשונית להליכי העבודה. מעבר לכך, על מנהל העבודה לנהל את העובדים, לקבוע את אופן העבודה וגם לדאוג לזכויותיהם. המנהל הוא מצד אחד זה שדורש מהעובדים לבצע את הפעולות השונות, אך מהצד השני הוא הנציגות שלהם מול ההנהלה ושאר הגורמים בתעשיה.

 

תפקיד אחראי ומשמעותי מתאים לכם? אם כן, כדאי מאד שתסתכלו על המודעות המציגות דרושים מנהלי עבודה בתעשייה ותקדימו להירשם לקורס מנהלי עבודה. הקורס יאפשר לכם להגיע לראיון העבודה כשבידכם ההכשרה המתאימה וכמובן שהקורס יכין אתכם לעבודה בשטח מול הגורמים השונים, העובדים או ההנהלה. חשוב לזכור שהקורס אשר מכשיר מנהלים בתחומי התעשייה הוא קורס כללי מספיק כדי לגעת בתחומי התעשייה השונים כך שגם אם בעתיד תרצו להחליף מקום עבודה או לשנות את התעשייה בה אתם מעורבים, תוכלו לעשות זאת כשיש לכם את כל הכלים הנדרשים.

 מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי     קורס ממונה בטיחות בעבודהממוני בטיחות

קורס ממונה אנרגיה    ממונה אנרגיה     קורס מנהלי עבודה בבניין      מנהלי עבודה בבניין

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים