לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

דרוש חשמלאי ראשי

דרוש חשמלאי ראשי

דרישת חשמלאים בשוק העבודה

כיום, שוק העבודה בארץ לוקה במחסור גבוה של אנשי תחזוקה מסוימים, ושופע במהנדסים בעלי תארים שונים. המחסור באנשי חשמל מורגש עד מאד בתעשייה ובחלקים הפרטיים של העבודה והתחזוקה. לעיתים קרובות, ניתן לשים לב כי דרוש חשמלאי ראשי במפעלים רבים בתעשייה, באחזקה של בתי-מלון ומרכזי קניות ואף בעסקים עצמאים או פרטיים.

 

באתרים מסוימים באינטרנט, דרוש חשמלאי ראשי במספר גבוה של מקומות עבודה. העניין שדרוש חשמלאי ראשי נוצר בעקבות סיבות וגורמים מסוימים.

 

ראשית, דרוש חשמלאי ראשי, שוב כי יש מחסור במחזיקי הרישיון הנ"ל. שנית, חשמלאי ראשי מוסמך לעבוד עם מערכות חשמל מורכבות עד מאד (ברמה של לימודי הנדסת חשמל). חשמלאי ראשי הוא היחיד שיכול לעבוד עם מערכות תלת פאזיות במתח וזרם גבוה של עד 250 אמפר, וזאת מבלי להחזיק בתואר מהנדס או הנדסאי חשמל. כמו כן, חשמלאי ראשי בדרך כלל מחזיק בותק וניסיון רב בתחום, ועל כן, הוא מוסמך במקומות עבודה מסוימים לנהל צוותי חשמלאים באופן מדויק יותר ממנהלי עבודה אשר עיקר תחום עבודתם לא בחשמל. לכן, בעלי עסקים וכיוצא בזה מעדיפים שחשמלאי ראשי ינהל את צוותי התחזוקה והתיקון שלהם. זאת אחת הסיבות מדוע דרוש חשמלאי ראשי במקומות עבודה מסוימים. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאי ראשי

 

 פנייה למוסדות לימוד

 

פנייה ממוסדות לימוד

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

דרישת חשמלאים בשוק העבודה

יותר מזה, הדרישה הגבוהה לחשמלאים ראשים בשוק העבודה, גרמה לעלייה בשכרם של החשמלאים הראשיים. חשמלאי ראשי עם ותק של עד 5 שנים יכול להרוויח כ-10,000 ₪ בחודש. עם זאת חשמלאי ראשי שעומד על ותק של 5-10 שנים, יכול להשתכר משכר של 12,000 ₪ בחודש. חשמלאי ראשי עם ותק של מעל 10-15 שנים, יכול להשתכר ב-15,000 ₪ לחודש. משכורת שלעיתים קרובות מהנדסים עם תארים מסוימים (חשמל לדוגמה) משתכרים ממנה. כמו כן, יש לקחת את אופן השכר בערבון מוגבל. גבולותיו של השכר תלויות אך ורק על סמך מקום העבודה הספציפי.

 

לעיתים קרובות, דרוש חשמלאי ראשי בתדירות גבוהה, וזאת מכיוון שאנשים העובדים בתחום החשמל, עוצרים בקריירה שלהם ונותרים כחשמלאים מעשיים ומוסמכים עקב מגבלות ואילוצים יום ימיים כמו משק בית, משפחה, לוח זמנים עמוס וכיוצא בזה.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים