לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

האם כדאי ללמוד ניהול רשתות

האם כדאי ללמוד ניהול רשתות


קורס ניהול רשתות

המחשבים הם היום מרכיב מרכזי בכל מקום עבודה, ארגון ואף מפעלים ועל כן עולה אצל רבים השאלה האם כדאי ללמוד ניהול רשתות. ניהול רשתות הוא מקצוע שהדרישה אליו הולכת וגוברת בשנים האחרונות וככל הנראה תמשיך לגדול.

 

הקורס מכשיר את התלמידים להקים ולתחזק רשתות מחשבים כאשר אופי הלימודים מתחלק בין הכשרה תיאורטית להכשרה מעשית אשר מכינה את התלמיד לעבודה בשטח.

 

השאלה האם כדאי ללמוד ניהול רשתות היא כמובן אינדיווידואלית ונובעת מהאופי האישי של כל אחד ואחת. באופן כללי כדי להתקבל ללימודים יש לעבור ראיון קבלה ולהיות בעלי יכולת למידה בסיסית באנגלית (בעיקר ברמת קריאה, אין צורך לדבר בשפה האנגלית או לכתוב חיבורים). נוסף לכך, אלו אשר ניגשים ללימוד ניהול רשתות הם אנשים אשר יש להם גישה למחשבים והם שואפים לעבוד מולם. על אף שהמקצוע הולך ותופס תאוצה בארץ ובעולם, מי שחש שאין לו חיבה לעבודה מול מחשב, עדיף שלא ילמד רק לצורך תעודה.


 how much it cost

 עלות קורס ניהול רשתות בארץ משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

 

בין 5,000 ל- 8,000 ש"ח – מסלול קצר כ- 150-300 שעות  

בין 9,000 ל- 13,000 ש"ח – מסלול מוארך עד 400 שעות

בין 15,000 ל- 20,000 ש"ח – מסלול מעמיק (לרוב דו שנתי) מעל 400 עד 600 שעות

המשך לסקירה מלאה...

  

computer network

 

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס ניהול רשתות

אנשים בעלי גישה חיובית למחשבים ומאופיינים באחריות, יוכלו להנות מאד מהמקצוע. המקצוע ניהול רשתות הולך ומתפתח ולא רק זאת אלא שהוא מקבל מקום מכובד במקום העבודה. הדאגה לתקינות רשת המחשבים היא אחריות כבדה ושמה את בעל התפקיד במקום חשוב בארגון כולו. מנהל הרשת לרוב אחראי על תקינות מערכת המחשבים כולה. עליו לבצע ניטורים מתמידים של המערכת, לזהות תקלות ולפתור אותן במהירות ועל הצד הטוב ביותר. בהתחשב בתלות של הארגונים ומקומות העבודה במחשבים, תפקיד זה הופך במהרה להיות אחד האחראיים לעבודה השוטפת בארגון.

 

מעבר לשאלה האם כדאי ללמוד ניהול רשתות מומלץ גם לשאול איפה כדאי ללמוד ניהול רשתות. ישנם מקומות שונים אשר מכשירים לעבודה במקצוע כשכולם מכינים לקבלת תעודה מוסמכת בתחום. התעודה מאפשרת להשתלב במקומות עבודה קטנים או גדולים.

 

חלק ממקומות הלימוד מתרכזים בידע תיאורטי כאשר לאחרים יש יותר התנסות מעשית. כל אחד יבחר את הדרך המתאימה לו ללימוד. הלימודים מעניקים לתלמידים מצד אחד ידע תיאורטי ומעשי להתמודדות עם הרשתות הקיימות במקומות העבודה ומצד שני פתח למקומות עבודה רבים בארץ ולעיתים אפילו בחו"ל (לאלו אשר חולמים על רילוקיישן).
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים