לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הכשרת מנהלי עבודה בתעשייה בחיפה - לימודים בישראל

 

הכשרת מנהלי עבודה בתעשייה בחיפה

 

קורס ניהול עבודה 

תושבי חיפה והסביבה אשר עובדים בתעשייה ומעוניינים להתקדם במקום עבודתם או להשתלב במפעלים שונים, ימצאו כי הכשרת מנהלי עבודה בתעשייה בחיפה נותן להם מסלול להתקדמות בעבודה.

 

הכשרת מנהלי עבודה בתעשייה מיועד לכל מי שרוצה להתקדם בעבודה ולהנות מתפקיד אחראי מאד שכולל הבנת תהליכי עבודה, ניהול עובדים ודאגה לתפקוד מלא ויעיל של פס הייצור.

 

הכשרת מנהלי עבודה בתעשייה בחיפה - תנאי קבלה

על מנת להתקבל להכשרה ולעבוד בתפקיד ניהול בתעשייה יש להיות בוגר 10 שנות לימוד או יותר ועם נסיון קודם בעבודה בתעשייה. נוסף לכך על המועמדים להיות בעלי יכולת בסיסית ומעלה בשפה האנגלית, עברית ברמה גבוהה וגישה מתמטית.

 

אל ההכשרה יכולים להגיע מועמדים מתחום תעשיית המתכת, פלסטיקה, מזון, כימיה וכל תעשייה אחרת. הלימודים מכשירים איך לעבוד בתחומים השונים של התעשייה ואין זה משנה מאיזה תעשייה מגיע המועמד.

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי ניהול עבודה

 

הכשרת מנהלי עבודה בתעשייה- נושאי הלימוד

ההכשרה מכינה לעבודה בשטח ולכן עוברת על כל הנושאים אותם יפגושו המנהלים בתעשייה. בין הנושאים נלמד ניהול עובדים, התנהלות מול ההנהלה, שיטות הייצור בענפים השונים, בטיחות בעבודה וכיצד לבצע בקרה על העבודה. כל הנושאים הנלמדים הם נושאים בהם ייתקל המנהל ביום יום בעבודה.

 

נוסף על נושאים אלו לומדים במהלך ההכשרה גם סטטיסטיקה, מתמטיקה, יישומי מחשב ואנגלית טכנית. כל הנושאים הללו יאפשרו למנהל העבודה לתת לעובדים הנחיות ומענה במהלך יום העבודה שלהם. ההכשרה מאפשרת למנהלים לצאת עם כל הידע הנדרש להם לעבודה ולהתחיל לעבוד כמנהלים כבר מיום סיום הלימודים.

 

הכשרת מנהלי עבודה בתעשייה בחיפה- השתלבות בעבודה

לאחר ההכשרה המסיימים משתלבים כמנהלי עבודה במפעלים שונים. הבוגרים יכולים להשתלב בכל אחת מהתעשיות כיוון שכללי הניהול דומים בהם. כמובן, מנהל אשר מגיע מעולם המתכת ועובר לתעשיית הפלסטיקה יצטרך לעבור חפיפה בתפקיד, אך יהיו לו את כל הכלים הנדרשים על מנת לנהל צוות עובדים, לפקח על הייצור ולהוביל לעבודה רציפה ואיכותית בתעשייה.ההכשרה של מנהלי עבודה מאפשרת להתקדם בעבודה בתחום התעשייה על כל הענפים שלה.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי     קורס ממונה בטיחות בעבודהממוני בטיחות

קורס ממונה אנרגיה    ממונה אנרגיה     קורס מנהלי עבודה בבניין      מנהלי עבודה בבניין

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים