לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי חשמל יתרונות

הנדסאי חשמל יתרונות


לימודי הנדסאי חשמל

הנדסאי חשמל יכול לעבוד באחד מהתחומים שהדרישה אליהם רק הולכת וגדלה וליהנות ממשכורת ממוצעת ומעלה בשוק, תלוי בניסיון. רבים אשר עומדים לפני ההחלטה להתחיל ללמוד רוצים לדעת כיצד יוכלו להתפתח לאורך הקרירה שלהם ומה יהיו היתרונות שלה.

 

הנדסאי חשמל יתרונות בקבלה ללימודים

ישנם מוסדות שונים ללימודי הנדסאי חשמל והחשוב הוא לברר כי אלו נמצאים תחת פיקוחו של מה"ט (המכון להכשרה טכנולוגי). על מנת להתקבל ללימודים על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות עם ציון עובר במתמטיקה ואנגלית של 3 יחידות ומעלה וציון עובר בהבעה עברית 2 יחידות. יתרון בולט נוסף בקבלה ללימודים מתבטא בתשלום הלימודים כאשר לרוב חיילים משוחררים יהיו זכאים להנחה משמעותית בתשלום שכר הלימוד וכן הם יוכלו להשתמש בכספי הפיקדון על מנת לממנם.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  

להצעות לימוד 

חשמלאים

 

 בחר באפשרות המתאימה

 

אתה פונה למוסדות לימוד

מוסדות לימוד פונים אליך

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי הנדסאי חשמל


הנדסאי חשמל יתרונות ההכשרה

ההכשרה של הנדסאי חשמל היא מקיפה ולמעשה מכינה לעבודה בפועל. בין נושאי הלימוד עליהם עוברים לאורך הלימודים: תורת החשמל, מערכות הספק, מתקני חשמל ועוד. לאחר הלימודים יכולים הבוגרים אשר עמדו בכל דרישות הגמר, לעבוד בתכנון, פיקוח והתקנה של מערכות חשמל. הלימודים מכינים לעבודה בפועל והבוגרים מרגישים מוכנים להתחיל לעבוד. עם זאת, כיוון שתחום החשמל הוא תחום שמחייב אחריות גדולה מאד, העבודה בגמר הלימודים היא הדרגתית ולאורך השנים הראשונות יכול הבוגר לעבוד במערכות מורכבות יותר ויותר. ההכשרה מקיפה מאד ומכינה את הבוגרים לעבודה בפועל כשלאורך השנים הם יכולים לעבוד במערכות מורכבות יותר.
 

הנדסאי חשמל יתרונות השכר

השכר של בוגרי לימודי הנדסאי מתחיל מ-30 ש"ח לשעה והוא הולך ועולה עם השנים. בוגרי הלימודים אשר עמדו בכל דרישות הגמר יקבלו רישיון חשמלאי מוסמך איתו יוכלו לעבוד במערכות חשמל תלת פאזי של עד 80 אמפר. לאחר שנת עבודה יוכל הבוגר לקבל רישיון חשמלאי ראשי באמצעותו יוכל לעבוד במערכות חשמל תלת פאזי של עד 250 אמפר. לאחר שנה נוספת כעבודה כחשמלאי ראשי יוכל הבוגר לקבל רישיון הנדסאי חשמל ולעבוד במערכות של חשמל תלת פאזי ועד 630 אמפר. ההתקדמות של הנדסאי החשמל היא אחד היתרונות של המקצוע כיוון שככל שמתקדמים ביכולות העבודה גם השכר עולה.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים