לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי חשמל כמה זמן

הנדסאי חשמל כמה זמן

 

מסלול להנדסאי חשמל

כל מי מעוניין שמתכנן לעצמו קריירה לפני לימודים שואל את עצמו כמה זמן ייקח לו ללמוד את המקצוע, כמה זמן ייקח לו הסטאג', איזו דרישה יש למקצוע בשוק ומהו פוטנציאל המשכורת שלו. בעולם בו המשכורות הולכות ונשחקות ועלות המחייה עולה- כל השאלות הללו מאד רלוונטיות. ישנם מקצועות בהם התשובה לשאלות פשוטה מאד כיוון שכמעט ואין בהם מסלול התקדמות, אך ישנם מקצועות בהם ניתן לבצע השלמות הן בתחום הלימודים והן כהשתלמויות וסטאג' כשאחד התחומים בהם ניתן להתפתח ולהתקדם הוא תחום לימודי החשמל. אלו אשר עומדים לפני לימודי הנדסאי חשמל שואלים את כל השאלות הרלוונטיות כיווון שההתמקצעות בתחום תשפיע על כל מהלך חייהם.

 

הנדסאי חשמל כמה זמן אורכים הלימודים?

לימודי הנדסאי חשמל נמשכים כשנתיים ולאחריהם יש להגיש פרויקט. ישנם מסלולי לימוד שונים (כמו למשל מסלול לימודי ערב) ולכן יכול להיות שאורך הלימודים ישתנה בין מוסד לימודים אחד לאחר. הלימודים מורכבים מהכשרה תאורטית לצד הכשרה מעשית ובסופם יכול הבוגר לקבל רישיון חשמלאי מוסמך. שאלה נפרדת מכמה זמן אורכים הלימודים היא עבור הנדסאי חשמל כמה זמן ייקח עד לקבלת רישיון הנדסאי חשמל? והתשובה לכך שונה מאשר קבלת רישיון חשמלאי מוסמך.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאים

 

 בחר באפשרות המתאימה

 

אתה פונה למוסדות לימוד

מוסדות לימוד פונים אליך

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מסלול להנדסאי חשמל


הנדסאי חשמל כמה זמן ייקח לקבלת רישיון הנדסאי?

סיום לימודי הנדסאי חשמל מאפשר לבוגרים אשר עמדו בכל דרישות הלימודים לקבל רישיון חשמלאי מוסמך. חשמלאי מוסמך יכול לעבוד במערכות של עד 80 אמפר. לאחר שנת עבודה יכול החשמלאי לקבל רישיון חשמלאי ראשי ולעבוד במערכות של עד 250 אמפר. לאחר שנתיים בעבודה מיום קבלת רישיון חשמלאי מוסמך, יכול ההנדסאי לקבל רישיון הנדסאי חשמל ולעבוד במערכות של עד 630 אמפר.

 

כפי שניתן להבין, עבודה בתחום החשמל היא עבודה בה ניתן להתפתח ולאורך השנים ניתן לבצע עבודות מורכבות יותר ויותר. כתוצאה מהעבודות אותן ניתן לבצע גם המשכורת משתנה ולכן אנו יכולים לראות כי בוגרי הנדסאי חשמל אשר מקבלים רישיון חשמלאי מוסמך מקבלים משכורת של כ- 2/3 מזו שיקבלו לאחר שיהיה בידם רישיון הנדסאי חשמל. 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים