לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי חשמל לימודים בירושלים

הנדסאי חשמל לימודים בירושלים


לימודי חשמל בירושלים

במידה ואתם מתגוררים בירושלים והסביבה וברצונכם לפתח קריירה בתחום שהדרישה אליו הולכת וגוברת, לימודי הנדסאי חשמל לימודים בירושלים הם לימודים שבוודאי תרצו לברר עליהם. לימודי הנדסאי חשמל מעניקים לבוגרים אשר עומדים בכל הדרישות דיפלומת הנדסאי חשמל מטעם מה"ט (המכון להכשרה טכנולוגי) ומטעם מוסד הלימודים.

 

הלימודים עצמם מעשיים ומטרתם היא להוציא לשוק העבודה הנדסאים בתחום החשמל אשר יכולים להתחיל לעבוד כבר מהיום הראשון לאחר קבלת הרישיון המבוקש. ההנדסאים יכולים לראות בלימודים אלו את תחילת הדרך וליצור לעצמם קריירה מתפתחת אם רק ירצו להשלים תחומי לימודים נוספים בעתיד.

 

קבלה ללימודי הנדסאי חשמל

אנשים אשר מתעניינים אודות הנדסאי חשמל לימודים בירושלים רוצים לדעת מהם תנאי הקבלה ומה משמעות הלימודים עצמם. על מנת להתקבל ללימודי הנדסאי חשמל על המועמדים להיות בעלי בגרות עם ציון עובר במקצועות מתמטיקה ואנגלית של 3 יחידות או יותר כל מקצוע והבעה עברית של  2 יחידות. מועמדים אשר אינם עומדים בדרישות אלו יכולים לגשת לבצע מכינה ייעודית של מה"ט על מנת להשתלב לאחריה בלימודי הנדסאי חשמל. 


 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


להצעות לימוד 

חשמלאים

 

 בחר באפשרות המתאימה

 

אתה פונה למוסדות לימוד

מוסדות לימוד פונים אליך

 

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמל בירושלים

 

הנדסאי חשמל לימודים בירושלים- קבלת תעודה ותעסוקה

על מנת לסיים את לימודי הנדסאי החשמל על המועמדים לעבור בהצלחה את כל בחינות ההסמכה הן של מוסד הלימודים והן של מה"ט. בסיום הלימודים ועמידה בדרישות מקבלים הבוגרים רישיון חשמלאי מוסמך עם אפשרות לעבוד במערכות חשמל תלת פאזי ועד 80 אמפר. לאחר שנה יכולים הבוגרים לגשת לקבלת רישיון חשמלאי ראשי לעבודה במערכות חשמל תלת פאזי ועד 250 אמפר ולאחר שנתיים כחשמלאים ראשיים יוכלו החשמלאים לפנות לקבלת רישיון הנדסאי חשמל לעבודה במערכות תלת פאזי ועד 630 אמפר.

 

בוגרי הלימודים יכולים לעבוד בתחום תכנון ופיקוח של מערכות חשמל, ביצוע המערכות, פיקוד ובקרה, ניהול פרויקטים בתחום הבקרה, הדרכה, ביצוע עבודות תחזוקה ועוד. מקומות העבודה אשר בהם משתלבים הנדסאי חשמל יכולים להיות בחברות אשר נותנות שירותי הקמת מערכות ותחזוקה, במפעלים אשר זקוקים לחשמלאים במקום, בארגונים ועיריות וכמו כן הם יכולים לבחור לגשת למסלול עצמאי בו הם נותנים שירות פרילנס עבור החברות והארגונים השונים.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

בטיחות

הסמכת מנהלי משרדי הובלה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים