לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנה"ח סוג 3

הנה"ח סוג 3


לימודי הנהלת חשבונות סוג 3

הנה"ח סוג 3 היא ההסמכה הגבוהה ביותר בתחום הנהלת החשבונות שלא כתואר. לימודי הנה"ח נחלקים לשתי רמות, סוג 1+2 וסוג 3, כאשר הנה"ח סוג 3 היא השלב המתקדם יותר של הקורסים הבסיסיים והיא מקנה ללומדים יכולת לבצע פעולות מורכבות יותר וחישובים מהותיים בתחומי הנהלת החשבונות.

 

מנהלי חשבונות יכולים להיות חלק בלתי נפרד מהארגון או המוסד אשר זקוק לשירותי פנים, הם יכולים לעבוד במשרדים של רואי חשבון או לחילופין לעבוד כעצמאיים אשר נותנים שירותי חוץ למשרדים שונים כמו אלה שצוינו. על מנת ללמוד הנה"ח סוג 3 יש להיות בעלי רקע מקדים בתחום הנה"ח סוג 1+2. לא ניתן ללמוד מיד את סוג 3 ללא לימודים מקדימים של סוג 1+2.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי הנהלת חשבונות סוג 3

אם יש לכם תעודת הנה"ח סוג 1+2 ואתם מעוניינים להתקדם בעבודה ולהרחיב את ידיעותיכם בתחום הנהלת החשבונות, לימודי הנה"ח סוג 3 הם בשבילכם. הלימודים מעניינים מאד ובין היתר תלמדו אודות החשבונאות הפיננסית כולל הפקת דו"חות שונים, ניתוח הדו"חות, התנהלות פיננסית נכונה ביחס לשוטף ותזרים מזומנים. עוד תקבלו במהלך הלימודים רקע בתחום תורת המסחר ותעשו היכרות עם חוקי המסחר, חוקי העבודה והתעסוקה וכן לימוד אודות חוקי המס השונים.

 

הלימודים מעמיקים מאד ומאפשרים לאחר סיומם לקבל תמונה טובה יותר בכל הנוגע להנהלת החשבונות. בין היתר יוכלו בוגרי הקורס להפיק עבור מקום העבודה או לקוחותיהם דו"חות רווח והפסת, דו"ח תזרים מזומנים, להפיק משכורות לעובדים בחברה תוך שמירה על זכויותיהם וכמובן להעניק תמונה רחבה של המצב הפיננסי של הארגון.

 

למה להתקדם ללימודי הנהלת חשבונות סוג 3?

כל מי שרוצה להתקדם במקום העבודה או להעניק יותר שירותים לארגון מולו הם עובדים, יודע כי הידע הוא מרכיב חשוב. לימודי הנה"ח 1+2 הם לימודי הבסיס אשר מאפשרים לעוסקים בתחום לבצע פעולות רבות, אך הלימודים המתקדמים מעניקים עוד ידע למנהל החשבונות והוא יכול לסייע לארגונים או לחברות לקבל תמונה טובה יותר אודות המצב הפיננסי שלהם דרך העברת דו"חות, הבנת מצב הכספים והעברת מידע מדויק של הארגון בכל התחום הפיננסי.

 מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר            קורס ניהול רשתות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס מלגזה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים