לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הסמכת מדריכי מלגזות

 

הסמכת מדריכי מלגזות


קורס מדריכי מלגזה

הסמכת מדריכי מלגזות מאפשרת לנהגי מלגזות בפועל, מורים לנהיגה ובעלי רקע דומה לקבל הכשרה שתאפשר להם להדריך את נהגי המלגזות הבאים. כיוון שכל מפעל זקוק לעובדים שיוכלו להפעיל את המלגזה, ישנו צורך גם במורים שיכשירו את הנהגים ומורים שיעבירו ריענון לנהגי מלגזות קיימים.

 

על מנת לעבור הסמכת מדריכי מלגזות יש להיות בעלי רישיון למלגזה בתוקף ולהגיע עם הכשרה של מורה לנהיגה, קב"ט תעבורה או השכרה דומה לאלו. אל הלימודים מתקבלים מועמדים אשר בנוסף לרקע שלהם עברו מבחן נהיגה במלגזה.

 

המדריכים אשר מכשירים את נהגי המלגזות צריכים להעביר להם את כל הידע הנדרש לעבודה. חלק מההכשרה היא מעשית וכוללת טכניקות לנהיגה וחלקה תיאורטי. החלק התיאורטי כולל לימוד בטיחות בעבודה בעת נהיגה במלגזה, הכרות עם סוגי המלגזות ואמצעי ההרמה השונים וביצוע של חישובים פיזיקליים שמאפשרים לנהגים לשאת כראוי את הציוד שבמפעל.

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 


מלגזה 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מדריכי מלגזה

מדריכי המלגזות עוברים גם הכשרה בתחום ההדרכה לנהגים והדרכת ריענונים. כיוון שכל נהג מלגזה מחוייב מידי שנה לעבור ריענון חשוב שהמדריכים ידעו כיצד לבצע זאת בצורה הטובה ביותר. הריענון אותו מעבירים מדריכי המלגזות כולל מעבר על חוקי ותקנות הבטיחות בעבודה, הכרות עם אמצעי הרמה חדשניים ותזכורת על כללי ההרמה וחישובי ההרמה.

 

הסמכת מדריכי מלגזות מאפשרת לבעלי הרקע המתאים להשתלב בתחום עבודה נוסף ולעבור במרכזים שמדריכים ומכשירים נהגי מלגזות. במקרה בו מעבירים ריענונים ייתכן כי אלו יתקיימו במפעלים השונים אשר פזורים ברחבי הארץ.

 

כל מי שיש לו רקע מתאים ומעוניין להתפתח לתחום נוסף ואחראי מוזמן להצטרף לקורס מדריכי מלגזות. הקורס עצמו מאפשר להרחיב את הידע בתחום הנהיגה ונהיגה על מלגזה והוא מתאים למי שמעוניין בתפקיד אחראי כיוון שהדרך בה המדריך מכשיר את הנהגים החדשים תשפיע בסופו של יום על דור נהגי המלגזות הבא.

 

התפקיד של מדריכי המלגזות הוא תפקיד חשוב מאד לתעשייה כיוון שהדרכה טובה תיצור נהיגה בטוחה ובעקבות זאת סביבת עבודה מוגנת גם עבור נהגי המלגזות וגם עבור שאר העובדים הנמצאים במפעל ועל כן המדריך אשר מסמיך את הנהגים צריך להיות אחראי ועם רצון להעביר את הידע שירכוש הלאה.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס מלגזה            קורס מלגזה     קורס ממונה בטיחות בעבודה  ממונה בטיחות

קורס מפעילי דודים  מפעילי דודים     קורס בקרים מתוכנתים           בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

מרכז
עבור

בטיחות

קורס מפעיל מכונות ניידות צ.מ.ה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים