לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הצעות עבודה ממונה בטיחות

 

הצעות עבודה ממונה בטיחות


קורס ממונה בטיחות בעבודה

ממונה בטיחות איננו מקצוע, אלא תפקיד נוסף על המקצוע. היות שכך, לא תמצאו מודעת דרושים של ממוני בטיחות. אך בהחלט יתכן, שתמצאו במודעות הדרושים הצעות עבודה ממונה בטיחות  שהוא גם מהנדס!

 

תפקידו של ממונה הבטיחות

ממונה הבטיחות במקום העבודה אחראי על מתן מענה לבעיות בטיחות במקום העבודה ומניעתן, ביצוע תרגילים תקופתיים להתנהלות במקרי חירום במקום העבודה, הדרכת העובדים וההנהלה לגבי התנהלות בטיחותית במקום העבודה, רישום מעקבי בטיחות וכדומה.

 

חובותיו של ממונה בטיחות

ממוני בטיחות אינם מסיימים את חובותיהם לאחר קבלת ההסמכה שלהם. עליהם להיות נוכחים בשמונה ימי עיון בנושאים שונים בכל שנה, על מנת להאריך את תוקף האישור שלהם לשמש כממוני בטיחות בשנה נוספת. ימי עיון אלה, מאפשרים לממונים על הבטיחות לרענן את הידע שלהם ולקבל כלים נוספים לתפקוד יעיל יותר בתפקיד זה כגון מיומנויות הדרכה וניהול וכדומה וכן גם ימי עיון ייעודיים לתחום העיסוק של הממונה על הבטיחות במקום העבודה כגון בטיחות אש, ריענון לאחראי רעלים ועוד.

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ממונה בטיחות בעבודה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס ממונה בטיחות בעבודה


משרות ושכר

כאמור, עובד אינו יכול להיות מועסק אך ורק כממונה בטיחות, אלא רק בשילוב עם מקצועו הראשי. היות שכך, הצעות עבודה ממונה בטיחות לא קיימות, אך בהחלט קיים יתרון משמעותי לאנשי מקצוע בעלי הסמכה כממוני בטיחות. זאת משום, שכל מקום עבודה, המעסיק מעל חמישים עובדים, נדרש להעסיק גם ממונה בטיחות. כלומר, איש מקצוע, המוסמך גם כממונה בטיחות, יקבל עדיפות אצל מעסיקים רבים.

 

בנוסף, היות שממונה בטיחות הוא תנאי חובה במקומות עבודה גדולים, יתכן שתמצאו הצעות עבודה ממונה בטיחות גם במקומות שאינם זקוקים למקצוע המקורי שלכם או לחלופין, תישלחו על ידי מקום העבודה שלכם לקורס ממוני בטיחות על מנת להשלים את התקן החסר. כך גם תוכלו לשמר את מקום העבודה שלכם ביתר קלות, היות שזהו תפקיד נדרש ומקום העבודה השקיע בכם מכספו וזמנו.

 

כמו כן, היות שמדובר בהסמכה נוספת ואחריות גדולה נוספת, לעתים קרובות השכר הוא גבוה יותר ביחס לאנשי מקצוע, שאינם מורשים לשמש כממוני בטיחות במקום העבודה.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים