לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

חיפוש עבודה כמזכירה רפואית

חיפוש עבודה כמזכירה רפואית

 

לימודי מזכירה רפואית

חשבת על לימודי מזכירות רפואית, אבל רוצה לדעת אם סיכוייך במהלך חיפוש עבודה כמזכירה רפואית גבוהים? במאמר זה תוכלי ללמוד על התפקיד, על נחיצותו בשוק העבודה ועל תנאי ההעסקה בו.

 

מהות התפקיד

תפקיד המזכירה הרפואית הוא לטפל בכל ענייני המנהלה של המרכז הרפואי בו היא מועסקת. החל ממענה לטלפונים של מטופלים, דרך קביעת תורים ועד מתן מרשמים כרוניים. על המזכירה הרפואית לדאוג לרווחת המטופלים והצוות הרפואי של המרכז הרפואי תוך שמירה על אסרטיביות מהולה בחיוך מסביר פנים.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

מזכירות רפואיות
Medical secretarial

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מזכירה רפואית


אפשרויות תעסוקה

מזכירה רפואית יכולה להיות מועסקת במגוון רחב של מקומות עבודה, החל ממרפאות פרטיות, דרך קופות החולים השונות ועד לבתי חולים בכל רחבי הארץ. אופי העבודה ותנאי העבודה משתנים בהתאם למקום העבודה לדוגמה, מרפאות פרטיות עובדות בשעות מסוימות, כאשר כל מרפאה מגדירה לעצמה את שעות העבודה שלה, בשונה מעבודה בבתי חולים במשמרות קבועות.

 

תנאי העבודה

חיפוש עבודה כמזכירה רפואית משתנה בהתאם לצורכי המחפשת. לדוגמה, מזכירה רפואית אחת תעדיף שכר גבוה על פני קרבה לבית שלה לעומת מזכירה רפואית אחרת, שההעדפות שלה יהיו הפוכות. השכר של מזכירה רפואית משתנה גם הוא לפי מקום העבודה. למשל, במגזר הציבורי השכר נע בין 25-30 ש"ח לשעה בעוד שבמרפאה פרטית ניתן להגיע גם לשכר בגובה של כ-40 ש"ח לשעה. כמובן, השכר משתנה גם בין מרכז רפואי אחד לאחר ובין מרפאה פרטית אחת לאחרת וכך גם לגבי שעות העבודה ותנאי העבודה.

 

עבודה נדרשת

כל מרכז רפואי, מכל סוג שהוא, זקוק למזכירה רפואית. המזכירה הרפואית היא זו, שעושה סדר מאחורי הקלעים של המרפאה או המרכז הרפואי ולכן, חיפוש עבודה כמזכירה רפואית נחשב לקל ביחס לתחומים רבים אחרים בשוק העבודה.

 

כמובן, הקלות שבמציאת עבודה בתחום המזכירות הרפואית תלויה גם ביכולות, בניסיון ובהמלצות של המועמדת למשרת המזכירה הרפואית ואין הבטחה למציאת עבודה! לעתים קרובות, ישנם חבלי לידה לאחר קבלת ההסמכה ומזכירות רפואיות רבות נאלצות להתפשר על משרתן שלהן בתחילת הדרך עד לצבירת הניסיון הדרוש למשרת החלומות שלהן.מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים