לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

חשמלאי בודק לימודים

חשמלאי בודק לימודים


קורס חשמלאי בודק

חשמלאי בודק הוא חשמלאי לכל דבר אשר יכול לבצע עבודות בדיקה במתקנים שונים (בהתאם לסוג הרישיון). שוק העבודה זקוק כל הזמן לחשמלאים בודקים במסגרות רבות והעבודה אליה מגיעים הבוגרים יכולה להיות בחברות אשר נותנות שירותי בידוק שונים, בארגונים ואף בעיריות אשר זקוקות באופן מתמיד לבדיקות מתקני החשמל שברשותן. על מנת להתחיל לעבוד בתחום על כל אחד לברר פרטים אודות "חשמלאי בודק לימודים" ולבחון לאלו לימודים הוא מתאים.

 

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי בודק


חשמלאי בודק לימודים במסלולים השונים

אם אתם מבררים אודות חשמלאי בודק לימודים חשוב שתדעו כי ישנם שלושה מסלולי לימוד אשר כל אחד מתאים למועמדים בעלי הכשרה מוקדמת שונה. מסלולי הלימוד הם:

חשמלאי בודק סוג 1: המסלול מיועד לטכנאי חשמל אשר מחזיקים בדיפלומה מטעם מה"ט ורשומים בפנקס הטכנאים במדור חשמל. על הטכנאים להיות בעל רישיון מסוג חשמלאי טכנאי ובעל וותק של  4 שנים או יותר כחשמלאי טכנאי. החשמלאי בודק מסוג 1 יכול לעסוק בביצוע בדיקות של מתקן חשמלי במתח נמוך ועד לזרם של 80X3 אמפר.

 

חשמלאי בודק סוג 2: מסלול לימוד אשר מתאים להנדסאי חשמל שיש בידם דיפלומה המאושרת על ידי מה"ט ואשר רשומים במדור חשמל של פנקס ההנדסאים. על ההנדסאים להיות בעלי רישיון בתוקף של חשמלאי הנדסאים ולהיות בעלי וותק מוכח של ארבע שנים או יותר בתחום. חשמלאי בודק סוג 2 יכול לבצע בדיקות מתקנים של מתח נמוך עד לזרם של 250 אמפר.

 

חשמלאי בודק סוג 3: מסלול לימודים אשר מיועד עבור מהנדסי חשמל שרשומים בפנקס המהנדסים ומחזיקים רישיון חשמלאי מהנדס. על המהנדסים הניגשים ללימודים להיות בעלי וותק מוכח של לפחות שנה אחת בתחום וכן לקבל הפניה של המנהל לענייני חשמל. הבוגרים יכולים לעבוד בבדיקות מתקני חשמל על סוגיהם השונים.

 

הלימודים עבור סוגי החשמלאים הבודקים השונים כוללים כולם את נושאי תקנות החשמל, בטיחות בחשמל, הכרות שיטות הבדיקה ועוד. בסיום הלימודים ישנן בחינות גמר אשר בסיומן יכולים הבוגרים לעבוד בתחום מטעם משרד החשמל, עיריות, ארגונים, מפעלים וכן כבודקי חשמל באתרי בנייה. התחום מבוקש מאד בשוק העבודה ומאפשר לבוגרים להתקדם לתפקידים אחראיים.

 


 

 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי בודק סוג 3    חשמלאי בודק סוג 3      קורס חשמלאי מעשי     חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי ראשי     חשמל ראשי

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו2

מרכז
עבור

מכינות ייעודיות

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך אלקטרודה ו-CO2

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים