לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

חשמלאי מוסמך להנדסאים - לימודים בישראל

חשמלאי מוסמך להנדסאים

חשמלאי מוסמך להנדסאים הוא מסלול מיוחד ומקוצר המיועד למתעניינים שיש בידם הכשרה קיימת בתחום האלקטרוניקה והם מעוניינים להשתלב במסלול לימודי חשמל מוסמך על מנת לקבל הכשרה נוספת שמשתלבת באופן נהדר עם תחום עיסוקם ובכך, לזכות באפשרויות עבודה נוספות, שדרוג הפוטנציאל בעיני המעסיק ואפשרויות להעלאה ושיפור  השכר החודשי.

 

מתי הכשרת חשמלאי מוסמך להנדסאים באלקטרוניקה הינה באמת קריטית?


תחום האלקטרוניקה הוא תחום שקשור באופן ישיר עם תחום החשמל. הנדסאי אלקטרוניקה  משתלבים בשוק העבודה בתעשייה הישראלית והעולמית ועובדים עם הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות ביותר. לא פעם שימוש במתקני חשמל נחוצים – החזקתם ותפעולם דורש התערבות של חשמלאי מקצוען. הכשרה בתחום והיתרי העבודה אשר חשמלאי מוסמך מחזיק בהם יכולים להקל על עבודת ההנדסאי בצורה דרסטית ולחסוך סיבוכים וכאבי ראש מיותרים. בנוסף, הנדסאי אלקטרוניקה עם הכשרת חשמלאי מוסמך יכולים להוות מקור רווחי לבעלי המפעלים ולשמש כאנשי תחזוקה שוטפת בנוסף לתפקידם בתחום האלקטרוניקה. בכך, חוסך בעל העסק משכורת חודשית מלאה של עובד נוסף וההנדסאי בעל ההסמכה נהנה מתוספת משמעותית בשכרו אשר משתלמת לשני הצדדים. כמו כן, מעבר קורס חשמלאי מוסמך להנדסאים הינו יכול לתת להנדסאי את האפשרות לעסוק בתיקון בעיות ומכשירי חשמל באופן עצמאי. ביצוע פרויקטים פרטיים ידועים כעסק משתלם שיכול להוות תוספות משמעותיות לשכר החודשי הקבוע.

 

חשמל מוסמך להנדסאים – מסלול הלימודים :


באישורו ובפיקוחו של משרד הכלכלה קיים מסלול מיוחד ומקוצר שנועד לתת מענה להנדסאים ואף מהנדסים באלקטרוניקה שרוצים לרכוש הכשרה נוספת ויעילה. כיוון שחלק מהנושאים שלמדו בלימודיהם הקודמים חוזרים במתכונת הרגילה של לימודי חשמל מוסמך חוזרים על עצמם (תורת החשמל בעיקר) הם זכאים לקיצור במסלול הלימודים. מתכונתו של הקורס המקוצר כוללת 564 שעות לימוד ופרקטיקה מעשית (כמעט פי 2 פחות מהמתכונת הרגילה שכוללת 1080 שעות). לאחר הלימודים נגשים התלמידים למבחני ההסמכה של משרד הכלכלה וגם כאן הם זוכים לקבל פטור במבחן העיוני בתורת החשמל והינם נבחנים רק על שני מבחנים עיונים (מכונות ומתקני חשמל) ומבחן אחד  מעשי. 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

אם יש לך הכשרה באלקטרוניקה ואתה מעוניין לשדרג את התואר ולקבל היתרי עבודה נוספים הכנס לאתר www.studychoice.co.il והירשם עוד היום לקורס חשמל מוסמך להנדסאים ותזכה לקבל את הצעות הלימוד האיכותיות ביותר באזור מגוריך.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים PLC       

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים

קורס ממונה בטיחות בעבודה            

קורס מנהלי עבודה בתעשייה

קורס ניהול פרויקטים בבנייה              

קורס ממונה אנרגיה

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים