לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

חשמלאי מוסמך תעודה

חשמלאי מוסמך תעודה

חשמלאי מוסמך תעודה ולימודים

לשמחתנו, על מנת לעסוק בחשמל בארץ, חייבים להעסיק חשמלאי שמוסמך לשם כך. זהו חשמלאי אשר סיים לימודים וחובות מוגדרות ועל כך קיבל את התעודה המקנה לו אישור לעסוק במקצוע. ההגיון שעומד מאחורי תעודה זו הוא בראש ובראשונה בטיחות ומניעת סכנות אשר מגיעות עם ההתעסקות בחשמל.

 

לימודי חשמל מורכבים מסוגים שונים, כאשר הדרגה הראשונה היא לימוד וקבלת תעודה של עוזר חשמלאי ולאחר מכן חשמלאי מוסמך תעודה אשר מקנה אפשרות וידע לתכנן מערכות חשמל, לפקח, להתקין מערכות ולתחזק מערכות חשמל ביתיות או ארגוניות. כדי ללמוד חשמלאי מוסמך יש לעבור קודם כל לימודים בסיסיים בתחום החשמל (לימודים אשר מקנים אישור לעסוק כעוזר חשמלאי).

 

 

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

חשמלאי מוסמך תעודה ולימודים

לימוד חשמלאי מוסמך תעודה מקנים ידע בתחום האלקטרוניקה, מדידות בחשמל, הקמת רשתות חשמל וכמובן ידע נרחב בתחום בטיחות החשמל וגהות. הלימודים עצמם והתעודה נעשים במסגרת פיקוח של משרד התמ"ת.

 

תנאי קבלה

על המועמד לקורס להיות לפחות בעל 10 שנות לימוד, כמו כן ככל שהמתעניין מגיע עם רקע גבוה יותר הוא משתלב במסלול קצר יותר ומותאם באפון אישי (עד רמת הנדסאים)

במהלך הלימודים לומדים גם מקצועות כמו פיזיקה, מתמטיקה, אלקטרוניקה תעשייתית, פיקוד ובקרה, מיתוג ועוד. הלימודים כוללים חומר תיאורטי לצד התנסות מעשית בעבודות חשמל.

 

חשמלאי מוסמך תעודה

התעודה היא תעודת גמר תחת פיקוח משרד התמ"ת והיא מעניקה רשיון הכפוף לתקנות החשמל. חשמלאי מוסמך יכול לעבוד יכולים להשתלב בעבודה עבור ארגונים או בעבודות בבתים ואם ירצה בכך, יוכל להמשיך את לימודיו וללימוד חשמלאי ראשי.

 

עבודת החשמל היא עיסוק הכולל אחריות כבדה. הסיכונים בתחום החשמל גבוהים והאחריות לבטיחות האישית והסביבתית חשובה מאין כמוה. על כן הלימודים מקיפים וכוללים תחומים שונים ומתאימים לאנשים בעלי אחריות גבוהה, יכולת לתפיסה מרחבית וזיהוי תקלות (במידה ונראה כי המערכת אינה פועלת כתקנה או שנבנתה מלכתחילה שלא כראוי, יש לזהות את המפגע ולטפל בו בידע שנרכש).

 

העבודה כחשמלאי מוסמך יכולה להיות מתגמלת מאד ועל כן הלימודים הם רציניים ונפרסים על תחומים רבים שמאפשרים לחשמלאי המוסמך להיות מסוגל לפקח על העבודה הנעשית ולתכנן מערכות חשמל, בהתאם לתקנות החשמל כמובן.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה אנרגיה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים