לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

חשמלאי עוזר לחשמלאי מוסמך - לימודים בישראל

חשמלאי עוזר לחשמלאי מוסמך

מסלול הכשרה של חשמלאי עוזר לחשמלאי מוסמך הוא צעד נבון עבור אלו שמחזיקים ברישיון חשמלאי עוזר. לימודי החשמל המוסמך המתקיימים ברחבי הארץ כולה מציעים להם מסלול מיוחד שמשלים להם את ההכשרה ומעניק להם את הידע הדרוש על מנת לעשות את המעבר המתבקש מבין חשמלאי עוזר לחשמלאי מוסמך בזמן קצר יותר מהזמן להכשרה רגילה.

 

היתרונות שבמעבר מחשמלאי עוזר לחשמלאי מוסמך :


בעלי רישיון חשמלאי עוזר הינם אנשים שיש להם רקע ומושג בתחום החשמל. את הרישיון עוזר ניתן להשיג בכמה דרכים כשיניהן למידת מגמת חשמל בזמן התיכון, הוכחת ניסיון בתחום של 7 שנים וכו... כידוע רישיון חשמלאי עוזר מעניק את ההיתר לעבוד בעבודות חשמל בנוכחותו של חשמלאי נוסף (מכאן הגיע השם חשמלאי עוזר) אשר בכיר ממנו. כלומר, חשמלאי מעשי ומעלה. עבודה כזאת מגבילה את החשמלאי להתחיל בקריירה עצמאית ורווחית. הוא תלוי תמיד במשהו אחר. המעבר שעובר חשמלאי עוזר לחשמלאי מוסמך מעניק לו אפשרויות רבות וכן את היכולת לפתוח בקריירה עצמאית. חשמלאי שיש בידו רישיון מוסמך רשאי לעבוד באופן עצמאי במתקני חשמל במתח נמוך תלת פאזיים בזרם של עד 80 אמפר. אלו הם מרבית מתקני ומערכות החשמל הנמצאות במשק וחשמלאי מוסמכים רבים מוצאים עבודה כאנשי תחזוקה במפעלים, משקים, חברות, בנייני משרדים, מלונות וכדומה... נהנים ממשכורת חודשית קבוע, תנאי עבודה נוחים וכן אפשרות לעסוק בפרויקטים עצמאיים מזדמנים שמניבים תוספת משמעותית לשכר החודשי והשנתי.

 

חשמלאי עוזר לחשמלאי מוסמך – מסלול הלימודים :


מסלול הלימודים עבור חשמלאים עוזרים הוא מסלול מקוצר שכולל 800 שעות לימוד בסה"כ (לעומת 1080 שעות במתכונת הרגילה). המסלול נערך בין שנה וחצי עד שנתיים במתכונת נוחה של מפגש עד שניים בשבוע בשעות הערב או הבוקר. בסוף הלימודים ניגשים התלמידים למבחנים הסופיים מטעם משרד הכלכלה. ישנם ארבעה מבחנים – שלושה עיונים בנושאים : תורת החשמל, מתקני חשמל ומכונות חשמל. כמו כן ישנו מבחן מעשי גם הנערך על ידי בוחן חיצוני שבודק האם התלמידים יישמו את החומר הנלמד בכיתות הלימוד לכי עבודה פרקטית שתאפשר להם השתלבות בשוק העבודה.

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מגוון הצעות משתלמות עבור קורס חשמלאי מוסמך ומגוון רחב של קורסים אחרים מחכים לכם באתר. קראו, הירשמו והמתינו להצעות הלימוד המשתלמות והאיכותיות ביותר שיגיעו!

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים