לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

טכנאי תעשייה וניהול תנאי קבלה - לימודים בישראל

טכנאי תעשייה וניהול תנאי קבלה


לימודי טכנאי תעשייה וניהול

כל מה שרצית לדעת על טכנאי תעשייה וניהול תנאי קבלה

לימודי של טכנאי תעשיה וניהול אלה הם לימודים שיש להם ביקוש רב מאוד, ואם גם אתה חולם על קריירה בתחום הזה אז בוודאי מעניין אותך הנושא של טכנאי תעשייה וניהול תנאי קבלה. מעבר לכך שאתה לא היחיד שמתעניין בלימודים האלה, כדאי שתדע שתנאי הקבלה יכולים להיות שונים בין מקום אחד לאחר ולכן יהיה עליך לבדוק לעומק את תנאי הקבלה במוסך שבו אתה רוצה ללמוד. באופן כללי ניתן לראות שכאשר מדובר על מועמדים שהם לפני גיל שלושים יהיה עליהם להגיע עם תעודת בגרות שכוללת את המקצועות: מתמטיקה שלוש יחידות, הבעה עברית 2 יחידות ואנגלית ברמת שלוש יחידות. לעומת זאת, כאשר מדובר על מועמדים שהם מעל גיל שלושים בדרך כלל תנאי הקבלה כוללים רק 12 שנות לימוד כך שאתה צריך לראות לאיזו קטגוריה אתה נכנס.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  

 

שתי דרכים להירשם ללימודי טכנאי תעשייה וניהול:


 1.   לפנות למוסד לימוד לקבלת הצעה

 2.   בתי ספר לניהול והמכללות המובילות פונים אליך בהצעות הכי משתלמות 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי טכנאי תעשייה וניהול

 

האם בכל מקום תנאי הקבלה זהים?

כאשר מדברים על תחום כמו טכנאי תעשייה וניהול תנאי קבלה אפשר בהחלט לראות דברים דומים בין מוסדות הלימודים השונים אך יש גם דברים שונים. אומנם ברוב המקומות אתה לא חייב בגרות מלאה ואתה לא צריך מספר יחידות מופרז, אך אתה כן צריך להראות את הזיקה שלך לתחום הזה והרבה פעמים גם ידרשו ממך לעבור ראיון בעל פה. חשוב לבדוק את הנושא הזה לעומק כי רגע לפני שאתה מתלהב מהעניין ומשנה את לוח הזמנים היום יומי שלך, כדאי יהיה לדעת שאתה באמת עומד בתנאי הקבלה ויכול להתחיל ללמוד.

 

האם בכל המקומות נושאי הלימוד זהים?

באופן כללי כשמדברים על טכנאי תעשייה וניהול תנאי קבלה ניתן לראות שכפי שתנאי הקבלה משתנים כך גם נושאי הלימודים שונים בין מקום אחד לשני. אומנם זה נכון שבכל מוסדות הלימודים נוגעים, פחות או יותר, באותם נושאים, אך הדגשים הם אחרים. ניתן לראות שבדרך כלל הנושאים כוללים הרצאות בתחום של הנדסת אנוש, מדידת עבודה ותהליכי עבודה, הנדסת שיטות וכדומה. עם זאת, בכל מוסד יש גם דגשים נוספים שבמקומות אחרים לרוב לא נותנים להם חשיבות זהה ולכן כדאי שתעבור על הסילבוס לפני ההרשמה.

 מסלולי טכנאים נוספים :

 

לימודי טכנאי אלקטרוניקה          

לימודי טכנאי מכונות              

לימודי טכנאי חשמל                  

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס מלגזה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים