לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

טכנאי טלפונים סלולריים

טכנאי טלפונים סלולריים


קורס טכנאי סלולר

בעידן של היום ישנה דרישה הולכת וגוברת של טכנאי טלפונים סלולריים. הטכנאים הם אנשי מקצוע אשר תפקידם הוא לבצע תיקונים וכשמדובר על טכנאי טלפונים סלולריים אנחנו יודעים שהתפקיד שלהם הוא לתקן טלפון סלולריים מסוגים שונים. הטכנאים הם אנשי מקצוע שעברו הכשרה ועתה הם יכולים לתקן את הטלפונים הסלולריים ברמת החומרה או התוכנה, תלוי בדרישה של המכשיר.

 

ברמת החומרה אנשים רבים מבינים מדוע יש לפנות אל טכנאי טלפונים סלולריים. הטכנאים יכולים לטפל במסכים שבורים ולתקן פגיעות, אך ישנן גם חבלות פנימיות אותן מתקנים הטכנאים כמו למשל כשיש צורך להחליף את המגעים של הסוללה או את החיבור למטען. בחלק מהפעמים התקלה של המכשירים הניידים היא ברמת התוכנה. ישנן תוכנות שונות למכשירים השונים וכל כמה זמן מתבצע עדכון תוכנה. בחלק מהמכשירים העדכון נעשה באופן אוטומטי ובחלק מהם כדי ליהנות מהעדכונים יש לפנות לטכנאי טלפונים.

 

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


selolar

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס טכנאי סלולר

 

רוצה להצטרף לקורס טכנאי טלפונים סלולריים

טכנאים בתחום הטלפונים הסלולריים מבוקשים למקומות עבודה שונים ורבים רוצים לדעת כיצד ניתן להצטרף ללמוד את המקצוע המבוקש. ראשית חשוב לדעת כי ניתן ללמוד את המקצוע באופן מסודר ובסיום הלימודים גם לקבל תעודת טכנאי מטעם המוסד המלמד. רצוי לבחון כי המוסד מלמד תחת פיקוח משרד העבודה ואז לקבל תעודה עם אישור של משרד העבודה.

 

 

בסיום הלימודים יכולים הטכנאים הבוגרים למצוא עבודה בקלות. חלק מהבוגרים ישתלבו במעבדות של חברות הסלולר הפרוסות ברחבי הארץ, חלק ישתלבו במעבדות הפרטיות וחלק מהבוגרים יפתחו עסק וינהלו בעצמם מעבדות סלולריות. בסיום הלימודים הבוגרים יוכלו לתקן מכשירים סלולריים של מגוון החברות כולל תיקוני טאבלטים וזאת כיוון שהקורס כולל הכשרה מעשית על סוגי המכשירים השונים.

 

 

כיוון שמכשירי הסלולר פועלים על עקרונות דומים, הקורס מקיף את כל המידע הנחוץ, החל מזיהוי תקלות, הלחמות של מכשירים ולוחות, עדכוני תוכנה וכמובן גם זיהוי של תקלות שלא משתלם או שלא ניתן לטפל בהן. בסיום הקורס ניתן להתחיל מיד לעבוד בתחום הסלולר וניתן לשער שתמצאו עבודה בקלות היות ותחום זה הולך ומתפתח ויותר ויותר אנשים זקוקים מידי פעם לשירות.

 

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:


הנהלת חשבונותקורס חשבי שכר            קורס ניהול רשתות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

מכינות ייעודיות

מכינה למשפטים

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים

צפון
עבור