לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

טכנאי אלקטרוניקה מוסמך

טכנאי אלקטרוניקה מוסמך


טכנאי אלקטרוניקה לימודים

טכנאי אלקטרוניקה מוסמך עובד מול מערכות ממוחשבות מסוגים שונים. הטכנאי מתכנן את המערכות השונות, מבצע את פעולות התחזוקה הנדרשות להן, מבצע בקרה לפעילות שלהן ובסופו של דבר יכול לייעל את העבודה במקום דרך יצירה של מערכות טובות יותר ומתאימות לסביבה.

 

על מנת להתקבל ללימודי טכנאי אלקטרוניקה מוסמך ולפתוח שער לקריירה מעניינת ונדרשת בשוק העבודה, ידרשו רוב המוסדות 10-12 שנות לימוד (מספר שנות הלימוד הנדרשות לקבלה יכולות להשתנות בין המוסדות השונים) וכמו כן ייתכן ומוסד הלימודים יבקש גם ראיון קבלה ללימודים. 


  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

טכנאי אלקטרוניקה לימודים

 

הלימודים אשר מסמיכים לתעודת טכנאי אלקטרוניקה מוסמך כוללים נושאים שונים ובניהם מתמטיקה, פיזיקה, אנגלית, מחשבים, תורת החשמל, תכנות, אלקטרוניקה, בקרת מתקנים ועוד נושאים רבים אשר כולם רלוונטיים לעבודה בפועל. המטרה של הלימודים היא להסמיך אנשי מקצוע אשר יוכלו לתפקד כבר מהיום הראשון לעבודה ולכן הם מקיפים נושאים רבים רלוונטיים. תעודת ההסמכה ניתנת תחת השגחת המוסד המלמד יחד עם הסמכה של מה"ט שהוא המוסד האחראי להכשרת תחום הטכנולוגיה והמדע.

 

עבודה בסיום הלימודים

לאחר סיום לימודי טכנאי אלקטרוניקה מוסמך יכול הטכנאי להשתלב במפעלים, מעבדות, ארגונים ועוד מקומות עבודה רבים. במסגרת העבודה הטכנאי מבצע הרכבה של מערכות, תחזוקה שלהן, עבודות בקרה ועוד פעולות הקשורות במערכות הממוחשבות. הטכנאים למעשה מבצעים את כל קשת הפעולות הקשורות במערכות הממוחשבות, החל מתכנון שלהן והרכבה ועד לבדיקה כי הן עובדות בפועל כמו שצריך. הטכנאי יכול לחסוך למקום העבודה משאבים רבים אם הוא מבצע את עבודתו כראוי. במידה והטכנאי מתכנן את המערכת המתאימה, הוא יכול לחסוך למקום העבודה בכוח אדם ובעבודה לא יעילה, מה שיכול להוביל לרווחים גבוהים עבור הארגון.

 

הטכנאים יכולים למצוא עצמם משתלבים במפעלים, ארגונים או לעבוד כנותני שירות עצמאיים עבור מוסדות אלו. טכנאים אשר ירצו לשפר את היכולות שלהם ולהתקדם בעבודה, יוכלו להמשיך ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה או לימודי הנדסאי חשמל כשבזכות התעודה הם יזכו למסלול מקוצר. לימודי הטכנאות יכולים להיות פתיחת דלת לקריירה מעניינת ומתגמלת והם יכולים להיות רק ההתחלה למסלול ארוך של לימודים והתפתחות בשלבים תוך כדי עבודה.

 


 

מסלולי טכנאים נוספים :

 

לימודי טכנאי תעשייה וניהול    טכנאי תעשייה וניהול   

לימודי טכנאי מכונות               טכנאי מכונות

לימודי טכנאי חשמל                 טכנאי חשמל 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים