לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

ימי עיון לממוני בטיחות

 

ימי עיון לממוני בטיחות


ממונים על בטיחות בעבודה

ממונה בטיחות על העבודה הוא תפקיד חשוב מאד אשר משמעותו לדאוג לבטיחות העובדים דרך יצירת סביבת עבודה בטוחה והדרכה לעבודה בטוחה. על מפעל אשר מחזיק 50 עובדים ומעלה מחוייב להחזיק עובד בתפקיד ממונה על הבטיחות אשר עבר הכשרה מתאימה לצורך כך. גם לאחר ההכשרה, על הממונה לעבור ימי עיון לממוני בטיחות מידי שנה.

 

על פי התקנות של ארגון הפיקוח על העבודה והממונים על הבטיחות משנת 1996 חייב כל ממונה לקבל אישור כשירות לעבודה גם מידי שנה. ימי עיון לממוני בטיחות הם חלק בלתי נפרד מהעבודה ועל הממונה להשתתף מידי שנה בשמונה ימי עיון לפחות. אם הממונה לא משתתף בימי העיון רשאי מפקח העבודה הראשי לשלול את הכשירות שלו לעבודה.

 

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ממונה בטיחות בעבודה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

ממונים על בטיחות בעבודה

ימי עיון לממוני בטיחות מתקיימים למען שתי מטרות, ריענון ותזכורת החומר הנלמד ומעבר על חומר חדש בתחום הגהות והבטיחות בעבודה.

 

במסגרת הריענון ימי העיון עוברים על החומר שייתכן כי הממונה כבר זוכר אותו כמו למשל בטיחות בעבודה בגובה, עבודה עם חומרים מסוכנים, ניהול בטיחות מערכות החשמל ועוד נושאים אותם לומדים גם בקורס ממוני בטיחות אך יש לבצע ריענון ותזכורת למידע.

 

במסגרת לימודים חדשים, תחום הבטיחות בעבודה הולך ומתפתח כמו שהעבודה עצמה מתפתחת ולכן על הממונה להתעדכן בנעשה בשטח וכיצד עליו להתנהל מול ההתפתחות בתעשייה. ימי העיון נועדו לפתוח בפני הממונים מידע על סכנות אותן לא למדו בקורס המקורי או ללמד אותם על התקדמות של תחומים שונים כמו למשל התמודדות עם חומרים מסוכנים.

 

ימי העיון מיועדים לשמור על כלל העובדים כשהדרך לעשות זאת הוא להקנות עוד ידע לממונה על הבטיחות שלאחר מכן יהפוך את הידע ליישים במפעל.

 

כל כמה זמן יש לגשת לימי עיון

ממונה על הבטיחות הוא תפקיד אחראי מאד כשחלק מהאחריות של בעל התפקיד היא להתעדכן במפגעים חדשים שעלולים להוות סכנה לעובדים. הממונה חייב לגשת אחת לשנה לימי עיון ולהשתתף בשמונה ימי עיון לפחות במסגרתם יקבל מידע משלים ועדכני למידע אותו למד במהלך הכשרתו.  

 מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס אחראי רעלים

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים