לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי ניהול פרויקטים בבניה

 

לימודי ניהול פרויקטים בבניה


קורס מנהלי פרויקטים בבניה

בעלי רקע בבנייה, אדריכלות או הנדסה אשר רוצים להשתלב במקצוע מתפתח של ניהול בנייה, מוזמנים לרכוש הכשרה מתאימה. מסלול לימודי ניהול פרוייקטים בבניה מכשיר בעלי רקע בתחום הבניה לקבל את כל הכלים הנדרשים לניהול של פרוייקטים.

 

ניהול פרוייקטים בבניה הוא ניהול בשטח ולא רק. הניהול מתחיל עוד לפני הבניה ואפילו בעת התכנון עצמו. כאשר רוצים לתכנן בית או בניין, מעורבות של בעל מקצוע עם הכשרה לנהל את הפרוייקט יכולה לעזור להוצאת הפרוייקט אל הפועל. 

 

קורס ניהול פרויקטים בבנייה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ניהול פרויקטים בבנייה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

קורס ניהול םרוייקטים בבנייה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מנהלי פרויקטים בבניה

לימודי ניהול פרוייקטים בבניה כוללים הכשרה מקיפה בכל התחומים בהם יתקל המנהל בעתיד. בין הנושאים הנלמדים:

  • תכנון הפרוייקט- תכנון הבניה, תכנון מהלך הפרוייקט, הכנת תקציבי פרוייקט ותיאום עם הגורמים המזמינים אותו ובניית כתב כמויות.
  • ניהול הפרוייקט- הוצאת מכרזים לעבודה, ניהול משא ומתן מול ספקים ועובדים, פיקוח על העבודה, שמירה על כללי הבטיחות ועמידה בלוחות הזמנים אשר נקבעו לפרוייקט.

עבודתו של מנהל הפרוייקט בתחום הבניה היא רבה ומתאפיינת בעבודה רוחבית הכוללת את כל התחומים בהם הבניה עוסקת. במסגרת העבודה, מחוייב המנהל לדעת את החוקים והתקנות בתחום הבניה ולשמור על בניה התואמת את החוקים.

 

מנהל הפרוייקט מייצג את מזמיני העבודה מצד אחד ועליו לדאוג להביא לפרוייקט בתוך מסגרת התקציב שהוגדרה לו ובלוח הזמנים שנקבע. בו זמנית, המנהל מייצג את העובדים במקום, עליו לדאוג לתנאים מקסימליים עבורם, לשים לב לסכנות בשטח ולדאוג שהחוזה אשר עליו חתמו שני הצדדים יתקיים כהלכה.

 

מי מתאים ללימודים?

לימודי ניהול פרוייקטים בבניה מתאימים קודם כל למי שיש לו את הרקע הנדרש בתחום שרוצה להתקדם בתחום הבינוי. מבחינת אישיות, יש להיות בעלי ראיה רוחבית, יכולת להתמודד עם משימות רבות, יכולת סדר גבוהה (הכרחי בתחום הבניב) ואחריות וגם אנשים שאוהבים להגשים חלומות.

 

הוצאת פרוייקט בניה מהחלום אל הפועל הוא תהליך מורכב מאד שמתחיל בהגדרת החלום, יצירת תכנון שלו ובנייתו בפועל בשטח. כל פרט במהלך הפרוייקט חשוב והוא מלווה ומנוהל על ידי מנהל הפרוייקט. המנהל צריך להגשים את החלום תוך שימוש בראיית כל הפרטים הנדרשים לפרוייקט, הקטנים והגדולים.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 3

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

מכינות ייעודיות

קורס חשמלאי מתח גבוה

מרכז
עבור