לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי אימון אישי coaching

לימודי אימון אישי coaching

 

לימודי אימון אישי coaching הם בראש ובראשונה לימודים מעניינים ומרתקים שחושפים את אישיות האדם והשפעתם הקריטית של תהליכים מנטאליים שונים על תפקודו השוטף בחיי היום יום. חומר הלימודים בקורס מראה לנו על הקשר הישיר והמשקל הכבד שיש למחשבותינו, התנהגותנו ושאיפותינו על תהליך השגת מטרות והגשת חלומות. אנשים רבים נכשלים בהשגת דבר מה ובוחרים לוותר ולהתפשר על סגנון חיים מסוים (אם זאת בתחום המשפחתי, העסקי, הכלכלי, הזוגי וכו...) תפקידו של המאמן האישי הוא לתת דחיפה מוראלית ומנטאלית, לתת גב יציב שדוחף לעבר השגת המטרות והישגים.

 

לימודי אימון אישי coaching יחשפו אתכם, התלמידים במסלול לסגנון וחומר לימודי מרתק ושימושי. בנוסף, תעברו סוג של אימון בעצמם במהלך הלימודים ותקבלו כלים משמעותיים למימוש יומיומי בתחומים רבים כמו מנהיגות וכריזמה, קשיחות, קור רוח, ריאליות, חשיבה ממוקדת וחשיבה רחבה, ניתוח אירועים ומחבה על דרכים לשפרם וכדומה... לימודי אימון אישי coaching נועדו לתת לתלמיד להרגיש הן כמאמן והן כמתאמן על מנת שידע איך זה מרגיש להיות הלקוח. מתי הלחץ הוא טוב ויעיל ודוחף ומתי הלחץ שמפעיל מהמאמן עובר את הגבול ויכול אף להזיק ולתסכל.

 

במהלך לימודי אימון אישי coaching עוברים התלמידים על נושאים שונים ומגוונים כשביניהם הנושאים הבאים: הכרת שיטות אימון שונות, הכרת תיאוריות פסיכולוגיות נחוצות, שינון חשוב של כללי אתיקה ומוסר בעת האימון, ניתוח נכון של המתאמן והמצב שבו הוא נתון, הצבת מטרות ריאליות, בניית גרף התקדמות של הלקוח, שיווק ופרסום, רכישת מיומנויות של כריזמה ומנהיגות, שיווק ותמכור אישי, הכנת חוזה בין מתאמן למאמן, הכנת תוכנית אימון אישית ייחודית לכל אדם ולכל תחום (אישי, זוגי, משפחתי, עסקי וכדומה...).

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 


 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי אימון אישי coaching נלמדים במגוון מוסדות לימוד ברחבי הארץ כולה. הם מוצעים במכללות פרטיות ומקצועיות המעניקות את מסלול הלימודים באופן עצמאי, הם מתקיימים בשלוחות חוץ של מספר אוניברסיטאות בארץ וכמו כן, במסגרת בתי ספר להכשרות מקצועיות. על מנת לקרוא עוד על מסלול הלימודים אנו מזמינים אותך להיכנס לדף הקורס באתר www.studychoice.co.il ולקבל את כל הידע הנדרש ואף להירשם למסלול הלימודים הנחשק.  

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 3

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

מכינות ייעודיות

קורס חשמלאי מתח גבוה

מרכז
עבור