לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי אנגלית


קורס אנגלית חיפה

על מנת להתמצא ברחבי העולם, לפתח קשרים עסקיים, לקבל קידום משמעותי ולחשוב על שליחות או אפילו קריירה בחו"ל עליכם לשלוט בשפה האנגלית ולדעת לנהל שיחה איכותית, תרבותית ואינטליגנטית.


 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הביקוש ללמוד אנגלית גובר מדי יום ויום וניתן לראות מגמה של צעירים ומבוגרים כאחד מגיעים לבתי הספר ללימוד אנגלית ברחבי הארץ ונרשמים לקורס אנגלית על מנת לצבור ידע ושליטה בשפה. מעוניין ללמוד אנגלית? צוות studychoice שמח לעזור להבין במה מדובר?, כמה עולה קורס אנגלית ?, כמה זמן הוא נמשך ומהם בתי הספר המובילים בתחום? 

  

איפה לומדים אנגלית?

קורס אנגלית נערך ברחבי הארץ כולה והוא נגיש כמעט בכל אזור. בתי הספר ללימוד השפה האנגלית המובילים בארץ הינם וול סטריט, ברליץ, דיאלוג של האוניברסיטה הפתוחה והבית ספר האמריקאי ללימודי השפה האנגלית. מלבדם קיימות גם מכללות מקצועיות נוספות שהחליטו ללמד בין כותליהן את לימודי השפה האנגלית.

 

עלויות ומשך לימודים

מחירו של קורס אנגלית אומנם משתנה בין מוסדות הלימוד אך ניתן לראות קו מנחה ברור בבתי הספר. לרוב מדובר בקורס של 60 שעות לימוד אקדמאיות בו מתחלקים התלמידים לפי רמות ויעדים. מחירו של קורס כזה נע בין 3,500  ל- 5,500 שקלים תלוי במקום, שעות לימוד, הנחיות מתוגברות וכדומה. מדובר בשיעור קבוצתי שמטרתו ליצור שיחה איכותית בין המשתתפים עם הכוונה מקצועית של מורה שדובר את השפה כשפת אם. בנוסף עובדים התלמידים על הדקדוק ותחומים נוספים ברמה הגבוהה ביותר. מלבד שיטת הלימוד הקבוצתית ישנם בתי ספר שמציעים שיטות אלטרנטיביות ומעניינות שהוכיחו עצמן כיעילות. ניתן לראות מסלולים מתוקשבים, בהם התלמיד יכול ללמוד ולתרגל ללא הגבלה. כל זאת תוך כדי הדרכה אישית של מדריכים ומורים מקצועיים שתמיד נמצאים לידו בשביל לכוון, לעזור ולקדם. מסלול כזה נותן את האפשרות לתלמיד לבחור את כמות השעות שילמד ולנצל זאת ללמידה מרבית כמה שיחפוץ תוך כדי קיום שיעורים קבוצתיים מדי שבוע שיתנו לו אינדיקציה על ההתקדמות שצבר. מסלול כזה הינו מסלול שמחירו ינוע בין 7,000  ל- 9000 שקלים לתקופה של כחצי שנה בה התלמיד נהנה מזמן בלתי מוגבל של למידה אינטנסיבית ומקצועית על פי רצונו. מסלול נוסף שקיים הינו מסלול אישי ופרטני בו התלמיד יושב אחד על אחד עם המורה שמכין אותו בצורה אפקטיבית, מהירה ואיכותית להמשך דרכו של התלמיד. מסלולים פרטניים אלו מתפרסים על פני כ- 30-60 שעות לימוד ומחירם נע בין 7,000 ל- 11,000 שקלים (המחיר תלוי בכמות השעות ובמוסד המלמד.)

 

ייחודו של אתר StudyChoice

לאחר מילוי טופס ההרשמה תקבל הצעות לימוד המשתלמות ביותר ממגוון מוסדות המובילים בתחום ובכך תחסוך זמן יקר לעומת פנייה ישירה לכל אחד מהם !

 

צוות האתר מאחל לכם הצלחה, שגשוג ומצוינות בלימודים !

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים