לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי היתר נהיגה במלגזה

 

לימודי היתר נהיגה במלגזה


קורס מלגזה

 

המלגזה היא היום חלק בלתי נפרד מכל מפעל, אך על מנת הפעיל אותה על המפעיל להיות בעל היתר מתאים. את ההיתר ניתן לקבל לאחר לימודי היתר נהיגה במלגזה. כדי להתקבל ללימודים על המועמד להיות בעל רקע מקדים הכולל רישיון על רכב מסוג 02 או רישיון נהיגה על טרקטור מסוג 01. לימודי היתר נהיגה במלגזה מתאימים לבני 18 ומעלה בלבד.

 

אופן הלימודים

לימודי היתר נהיגה במלגזה מכשירים את נהגי המלגזות העתידיים והלימודים משלבים בין לימודים תיאורטיים ללימודים מעשיים הכוללים נהיגה בפועל על המלגזות. הלימודים התיאורטיים כוללים לימודי בטיחות, הכרות עם סוגי המלגזות השונים ואמצעי ההרמה הקיימים. עוד לומדים בקורס פיזיקה של ההרמה וכיצד יש לטפל ולתחזק את המלגזה במהלך העבודה איתה.

 

קורס מלגזה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 


קורס מלגזה 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

קורס מלגזה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מלגזה

הלימודים המעשיים כוללים נהיגה בשטח על מלגזה. הנהיגה היא בין מכשולים ומטרתה לדמות את התנאים בהם ינהג בעל ההיתר ביום יום. עוד מתנסים במהלך הקורס בביצוע הרמות שונות וזאת על פי כללי הבטיחות להם מחוייב נהג המלגזה.

 

בסוף הלימודים ינתן היתר נהיגה במלגזה. ישנם שני סוגי היתרים, הראשון נקרא היתר 129 והוא מאפשר נהיגה במלגזה עד 20 טון והשני נקרא היתר 130 והוא מאפשר נהיגה במלגזה ללא כל הגבלת משקל. על מנת לקבל היתר 130 על התלמיד להיות בעל רישיון 03 (רישיון נהיגה על רכב משא).

 

סיום הלימודים

סיום הלימודים מאפשר לכם לנהוג על מלגזה בהתאם להיתר שברשותכם. נהג המלגזה מחוייב מידי שנה לעבור ריענון לנהיגה על מלגזה. הריענון הוא קורס בן 3 שעות ובלעדיו לא יוכל נהג המלגזה להמשיך לנהוג עליה.

 

ההיתר מאפשר לעובד במפעל להפעיל את המלגזה כשהוא יכול לבצע שינוע מצד לצד של משאות במקשל המותר לו על פי ההיתר. העובד יהיה אחראי על הפעלת המלגזה, בדיקה מתמידה שהיא תקינה וראויה לעבודה ועליו יהיה לבצע את עבודתו תחת כל תקנות הבטיחות.

 

המלגזה היא חלק בלי נפרד מהמפעל, אך אין זה אומר שיש להקל ראש בהפעלה שלה. על הנוהג במלגזה לקחת אחריות עליו ועל סביבתו ולהקשיב לכל התקנות והחוקים אותם למד בקורס.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

מרכז
עבור

בטיחות

קורס מפעיל מכונות ניידות צ.מ.ה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים