לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשבי שכר

לימודי חשבי שכר


קורס חשבי שכר

חשבי שכר הם בעלי מקצוע המשתלבים בארגונים, מפעלים ומשרדי רואי חשבון כאשר התפקיד שלהם הוא להוציא משכורות לעובדים. מפעלים גדולים יכולים להחזיק חשבי שכר כחלק ממערך העובדים במקום אך מקומות עבודה קטנים רבים יעדיפו להוציא את עבודת חישוב השכר למשרדים חיצוניים ולהיעזר בשירותי משרד רואי חשבון או הנהלת חשבונות. חשבי השכר מבצעים חלק חשוב בעבודת הנהלת החשבונות עבור כל עסק אשר מחזיק בעובדים.

 

לימודי חשבי שכר- מה לומדים

לימודי חשבי שכר מתאימים לאנשים בעלי 12 שנות לימוד ומעלה אשר יכולים לעבוד בצורה מסודרת ומתעניינים בתחום החשבונאות והחוק. על חשבי השכר במהלך עבודתם לבצע משכורות לעובדים ולכן חשוב שיכירו את כל הדינים כדי להוציא משכורות כראוי. על מנת לבצע את העבודה כראוי במהלך הלימודים עוברים גם על נושאי דיני מס הכנסה, חוק ביטוח לאומי, חישובי ביטוח סוציאלי וכמובן דיני עבודה. על מנת לעבוד עם המערכות המתקדמות ביותר בשוק כבר במהלך הלימודים לומדים מחשוב ועל התוכנות החשובות בתחום חישוב השכר. 


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


איפה כדאי ללמוד חשבי שכר ?

 

חשבי שכר

 

 קבל הצעות והשווה ...

 חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשבי שכר


לימודי חשבי שכר- מוסדות לימוד

ישנם מוסדות לימוד שונים אשר מעבירים הכשרה לחשבי שכר ועם זאת חשוב להבחין בין שתי הדרישות העיקריות. ישנם מוסדות לימודים אשר יציעו מסלול מקוצר. מסלול זה מעניק תעודה מטעם מוסד הלימודים בלבד והוא יכול להיפרס אפילו לאורך 40 שעות בלבד. לעומת קורס זה, ישנם לימודי שכר אשר נפרסים לאורך 154 שעות לימוד והם מציעים תעודה מטעם מוסד הלימודים ובפיקוח משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון. תעודה זו נחשבת בעיני מוסדות רבים והיא פותחת גם יותר אפשרויות עבדה ולרוב מעמידה את הבוגרים בהעדפה לקבלה לעבודה.

 

את תעודת חשבי השכר יקבלו הבוגרים לאחר שעמדו בכל התנאים הנדרשים לרבות נוכחות ב- 85% מהשיעורים, הגשת עבודות ועמידה במבחנים מטעם מוסד הלימודים וכן עמידה בשתי בחינות חיצוניות, בחינה אחת של משרד הכלכלה ובחינה אחת מטעם לשכת רואי החשבון בישראל. רוב מסלולי הלימוד המקיפים יכולים להתאים גם לאנשים עובדים כיוון שהם נערכים במתכונת לימודי ערב או במתכונת של לימודים פעם בשבוע.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים