לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשבת שכר

לימודי חשבת שכר


קורס חשבי שכר

עוסקת בתחום הנהלת חשבונות ומעוניינת להתקדם באפשרויות העבודה? לימודי חשבת שכר יכולים להיות התשובה למה שאת מחפשת. לימודי חשבת שכר אלו לימודים אשר מכשירים אנשים מתחום הנהלת החשבונות להתמחות בחישובי שכר העובדים תוך התחשבות בדיני עבודה, הכרות מעמיקה עם תקנות המיסים והביטוח הלאומי. הלימודים עצמם נמשכים 154 שעות לימוד והם מתקיימים תחת פיקוח משרד הכלכלה ולשכת רואי החשבון. התעודה הניתנת בסיום הלימודים תהיה גם היא מטעמם. קורסים מזורזים ומקוצרים אינם מתקיימים תחת פיקוח זה ולא תמיד יעברו על כל הנושאים הנדרשים לצורך העבודה וכן התעודה בסוף הלימודים תהיה רק מטעם מוסד הלימודים עצמו.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!


איפה כדאי ללמוד חשבי שכר ?

 

חשבי שכר

 

 קבל הצעות והשווה ...

 חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשבי שכר


תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודי חשבת שכר על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ובעלי רקע בהנהלת חשבונות. במהלך הלימודים עוברים על הנושאים החשובים ביותר בתחום לרבות לימוד דיני עבודה, ביטוח לאומי, דיני מס הכנסה, ביטוח סוציאלי וכן לומדים גם אודות תוכנות המחשב המובילות בתחום כשהמטרה היא להכשיר את הבוגרים לעבודה מן היום הראשון לאחר קבלת התעודה. הבוגרים מוצאים שיש להם אחריות רבה למשכורות העובדים וכי עבודתם משפיעה על רווחתם ועל התפעול הרציף והתקין של המפעל או הארגון בהם הם לוקחים חלק.

 

שילוב של עבודה ולימודים

לימודי חשבת שכר אלו לימודים אשר מיועדים לאפשר לאנשים אשר עוסקים בתחום להמשיך את הכשרתם. כיוון שרוב הניגשים לקורס כבר עובדים בתחום, הלימודים מאפשרים לשלב בין עבודה ולימודים וניתן למצוא מוסדות אשר מעבירים את הקורס במתכונת לימודי ערב. ביום הלימודים יכולים הבוגרים לצפות לעלייה במשכורת או לעלייה באחריות בעבודה והם יכולים לצפות להיות מעורבים בחלק משמעותי בארגון בו הם עובדים.

 

בסיום הלימודים יכולים הבוגרים להשתלב במשרדי רואי חשבון אשר נותנים שירות למוסדות שונים, ארגונים, מפעלים ומוסדות ממשלתיים. כל מוסד אשר מחזיק עובדים זקוק לחשבי שכר כאשר לעתים הוא משתמש בחשבים פנימיים שיבצעו את העבודה כשכירים ולעתים משתש כעובדי חוץ כמו משרדי רואי חשבון אשר יבצעו עבורו את העבודה. חשבי שכר יכולים לעבוד גם כעצמאיים אשר לרוב נותנים שירות חוץ משרדי (פרילנסרים) למשרדי רואי חשבון.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו2

מרכז
עבור

בטיחות

קורס בונה פיגומים מקצועי

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים