לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי בודק לטכנאי חשמל

לימודי חשמלאי בודק לטכנאי חשמל


קורס חשמלאי בודק סוג 1 - עבור טכנאי חשמל

לימודי חשמלאי בודק לטכנאי חשמל הם לימודים אשר מיועדים לבעלי רקע בתחום החשמל שרוצים להתקדם בידע וביכולות שלהם. העיסוק בתחום בתחום החשמל הוא מרתק ומאפשר להתקדם בהדרגה ומתאים לכל מי שמעוניין לעבוד בתכנון, תחזוקה, הקמה ובדיקה של מתקנים ותשתיות חשמל.

 

חשמלאי בודק סוג 1 יכול לבצע עבודות פיקוח ובדיקות עבור מתקני חשמל עד לעוצמת זרם של 80X3 אמפר, כלומר הוא יכול לבצע פיקוח בתחום המתח הנמוך. הבדיקות במתקני החשמל יכולות להיות בדיקות מצילות חיים ולכן נושאי הלימוד והמחוייבות הנדרשת לקבלת הרישיון הסופי גבוהים.

 

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי בודק סוג 1 - עבור טכנאי חשמל


לימודי חשמלאי בודק לטכנאי חשמל- נושאי הלימוד

הלימודים משלבים בין הכשרה עיונית להכשרה מעשית והם מיועדים עבור מועמדים בעלי רקע מקדים בחשמל. המועמדים יכולים להיות טכנאי חשמל או הנדסאי חשמל בעלי וותק של 4 שנים ומעלה מסיום הלימודים. בין הנושאים הנלמדים: מתמטיקה, פיזיקה ואנגלית טכנית. אודות חוק החשמל ותקנותיו, העמסת מוליכים, חישוב של זרמי חשמל, איכות מערכות חשמל וכן אודות בטיחות בחשמל.

 

סיום לימודי חשמלאי בודק לטכנאי חשמל מעניק תעודת רישיון חשמלאי בודק. כמובן, על מנת לקבל את הרישיון יש לעמוד בתנאי הגמר אשר כוללות בחינות של משרד התמ"ת וכן נוכחות ב- 10 בדיקות במתקנים תעשיתיים ו- 20 בדיקות ביתיות או מסחריות. המטרה של הלימודים היא להכשיר חשמלאים אשר האחריות קרובה לליבם, לעסוק בבדיקה של מתקני חשמל מסוגים אלו ולכן הניסיון המעשי הכרחי לפני היציאה לשטח.

 

אופי הלימודים

הלימודים משלבים הכשרה מעשית לצד הכשרה תיאורטית ומטרתם היא להעניק לבודקים את היכולת לבצע את עבודתם בשטח. עבודות החשמל במגזר הפרטי והציבורי מחייבות בטיחות ותקינות ברמה הגבוהה ביותר ולשם כך מכשירים בודקי חשמל אשר מגיעים עם רקע בתחום. כיוון שהלימודים פונים לקהל שכבר עוסק בתחום החשמל, ניתן למצוא גם מסלולים של לימודי ערב אשר מיועדים לכל מי שרוצה ללמוד, להתפתח, אך תוך כדי לעבוד בתחומו. סיום הלימודים פותח בפני הבוגרים הצעות עבודה נוספות וחדשות, אשר לא עמדו בפניהם קודם לכן.

 

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי בודק סוג 3    חשמלאי בודק סוג 3      קורס חשמלאי מעשי     חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי ראשי     חשמל ראשי

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים