לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי בודק סוג 2

לימודי חשמלאי בודק סוג 2


לימודי חשמל עבור הנדסאים

לימודי חשמלאי בודק סוג 2 זהו קורס המתקיים תחת פיקוחו של משרד התמ"ת והוא כפוף לתקנות החשמל משנת 1985. ללימודים מתאימים מועמדים אשר מעוניינים לעבוד בביצוע בדיקות תקופתיות של מתקני חשמל. היחיד שרשאי לבצע את אותן עבודות חשמל במבנים כמו מפעלים ומבני ציבור הוא חשמלי בודק בעל רישיון שעבר הסמכה מתאימה.

 

על מנת להתקבל ולקחת חלק בתהליך לימודי חשמלאי בודק סוג 2 על המועמד להיות טכנאי חשמל בעל ותק של 4 שנים ומעלה או לחלופין להיות הנדסאי חשמל בעל וותק של 4 שנים ומעלה או לקבל הפנייה ספציפית אחרת. התנאים כמובן יכולים להשתנות מידי פעם בין המוסדות השונים, אך כולם יבקשו את היסודות באופן דומה כשהמטרה היא לסיים את הלימודים באופן שמאושר על ידי משרד התמ"ת.

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמל עבור הנדסאים


לימודי חשמלאי בודק סוג 2- נושאי לימוד

המטרה של נושאי הלימוד השונים היא להכשיר לעבודה בפועל ושהמסיימים יהיו מוכנים לעבודה מהיום הראשון ולכן ביןהנושאים ניתן למצוא את כל נושא חוק החשמל והתקנות שלו, עקרונות תכנון מתקני מתח נמוך, העמסת מוליכים, ביצוע ביקורות על מערכות חשמליות, בדיקות איכות למערכות, חישובי זרמים במערכות החשמל, אחריות טכנית של החשמלאי ועוד נושאים שכולם מכינים לעבודה בפועל.

 

סיום הקורס מותנה בדרישות השונות של משרד התמ"ת כמו גם מבחן מסכם אשר כולל את נושאי הלימוד השונים. עמידה בכל התנאים של הקורס תעניק לבוגרים תעודת רישיון חשמלאי בודק סוג 2 ואלו יוכלו לעבוד בחברות שונות אשר נותנות שירותים לבדיקות חשמל והקמת מערכות ולחלופין הבוגרים יוכלו לעבוד כעצמאיים או פרילנסרים בתחום.

לאחר לימודי חשמלאי בודק סוג 2 יכולים הבוגרים לעבוד במגזר הציבורי ובמפעלים ולבצע בדיקות תקופתיות למערכת החשמל או לבצע בדיקה כי מערכות החשמל השונות עומדות בתקנים המתבקשים על פי חוק. האחריות של העבודה גבוהה מאד כיוון שביטחון בחשמל הוא היסוד לסביבה בטוחה. לכן ניתן לומר כי הבוגרים משתלביםבמקצוע אחראי ומומלץ כי הניגשים אליהם ירצו לקחת על עצמם את האחריות הזו ויחפשו אחר תפקיד בחייהם שדורש מהם לפעול בראש גדול.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי בודק סוג 3    חשמלאי בודק סוג 3      קורס חשמלאי מעשי     חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי ראשי     חשמל ראשי

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק 1+2

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים