לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי בודק סוג 2 בתל אביב

לימודי חשמלאי בודק סוג 2 בתל אביב


קורס חשמלאי בודק סוג 2

במידה ואתם מתגוררי בתל אביב, גוש דן והסביבה ואתם מחזיקים בתעודת הנדסאי חשמל אך מעוניינים להגדיל את יכולות העבודה שלכם, לימודי חשמלאי בודק סוג 2 בתל אביב יכולים להתאים לכם. הלימודים מיועדים להנדסאים בתחום החשמל אשר בעברם ניסיון של ארבע שנים או יותר במקצוע אשר מעוניינים להתפתח בעבודה שלהם ולעסוק בבדיקות מתקני חשמל במתח נמוך. הלימודים עצמם מקיפים מאד והם כוללים היכרות עם חוק החשמל ותקנותיו לרבות: בדיקת מערכות הגנה בפני חישמול, העמסת מוליכים, מתקני אל- פסק, הארקות ועוד.

 

התפקיד של החשמלאי הבודק מסוג 2 הוא משמעותי מאד עבור מערכות החשמל והתפקיד יכול לשנות את האנשים בסביבה הנבדקת. במהלך הלימודים נחשפים המשתתפים לשלבי התכנון של מערכות החשמל וכיצד יש לבצע בדיקות בסביבת חשמל במתח נמוך. 

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי בודק סוג 2


לימודי חשמלאי בודק סוג 2 בתל אביב- דרישות קדם

על מנת להתקבל ללימודי חשמלאי בודק סוג 2 על המועמדים להיות הנדסאי חשמל אשר רשומים במדור החשמל בפנקס ההנדסאים. על המועמדים להיות בעלי רישיון מסוג חשמלאי הנדסאי ובנוסף לכך להיות עם ניסיון מעשי מוכח של ארבע שנות תעסוקה בתחום או יותר. הלימודים מכינים את הנדסאי החשמל לעבוד בבדיקות של מתח נמוך ועד ל- 250X3 אמפר במתקנים תלת פאזיים.

 

על מנת לסיים את הלימודים ולקבל את התעודה המבוקשת על המועמדים לעמוד בבחינות של משרד התמ"ת וזאת בנוסף לדרישות השונות של מוסד הלימודים.

 

סיום הלימודים

לאחר ביום לימודי חשמלאי בודק סוג 2 בתל אביב יכולים הבוגרים לעבוד כשכירים או עצמאיים בתחום בודקי מערכות חשמל ועד 250X3 אמפר. השתלבות העבודה כשכירים תתבצע לרוב בחברות אשר נותנות שירות של בדיקות חשמל או במפעלים, ארגונים, עיריות, אתרי בניה ועוד מקומות אשר צריכים בודקי חשמל קבועים במקום. כעצמאיים יכולים הבודקים לעבוד מול החברות והארגונים השונים במתכונת פרילנסרים. העבודה בתחום חשמלאי בודק היא נדרשת וזאת כיוון שהשוק הולך ומתפתח ובמקביל ישנם פחות חשמלאים בודקים. לרוב מדובר על עבודה במשרה מלאה אשר המשכורת שלה מתחילה מ-40 ש"ח לשעה אך הולכת ועולה בהתאם לסוג הרישיון ושנות הניסיון.

 


 

 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי בודק סוג 3    חשמלאי בודק סוג 3      קורס חשמלאי מעשי     חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי ראשי     חשמל ראשי

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים