לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי מוסמך בדרום

 

לימודי חשמלאי מוסמך בדרום

לימודי חשמלאי מוסמך בדרום הם לימודים נפוצים ביותר שמתעניינים רבים מבקשים לקבל הכשרה בתחום באזור הדרום וזאת משום שהדרישה לחשמלאים באזור הדרום היא דרישה גבוהה. שילובם של חשמלאים באזור זה הוא במיוחד במפעלים ותעשיות הרבות אשר פזורות באזור וזקוקות למקצוען בתחום החשמל שיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. לימודי חשמלאי מוסמך בדרום הם התחלה לקריירה טובה ואיכותית!

 

אפשרויות לימוד :

 ישנן לא מעט מכללות בדרום אשר מציעות את הלימודים במסגרתם. הלימודים הם לימודים ארוכים אשר במתכונת הרגילה מתפרסים על פני למעלה משנתיים. כמו כן קיימות גם מתכונות מקוצרות לקורס לבעלי תנאי הקבלה המתאימים. להלן אפשרויות הלימוד :

קורס עבור חסרי רק בתחום החשמל – קורס שנותן ומעניק לתלמידים ידע מנקודת האפס עד לרמה מקצועית גבוהה ביותר. הקורס מוגש במתכונת של 1080 שעות לימוד עבור בעלי 12 שנות לימוד ובמתכונת של 1260 שעות עבור בעלי 10 שנות לימוד.

קורס עבור אנשים המגיעים עם רקע בחשמל – קורסים מקוצרים אלו נועדו להכשיר את החשמלאי ברמה הנמוכה יותר ולעלות אותו מדרגה ביכולת ובידע הקיים אצלו. הקורס מוגש מתכונת 800 שעות לימוד למחזיקי רישיון חשמלאי עוזר ובמתכונת של 386 שעות לימוד עבור בוגרי קורס חשמלאי מעשי.

 

מסלול הלימודים :

מסלול הלימודים הינו מסלול המורכב תחילה מחלק עיוני הנלמד בכיתות לימוד עם ספרים ומחברות ולאחר מכן הכשרה מעשית בה מתרגלים חניכי הקורס את כל הידע הנלמד לפני כן בכיתות הלימוד במעבדות חשמל מקצועיות תחת פיקוח השגחה והדרכה. לימודי חשמלאי מוסמך בדרום מתקיימים במתכונות של לימודי בוקר, לימודי ערב וכמו כן חלק ממוסדות הלימוד מציעים מסלול לימודים בימי שישי.

 

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים  לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

דרך הרשמה קצרה שאינה כרוכה בעלות או בהתחייבות כלשהי אתה יכול לקבל את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר באזור מגוריך. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר www.studychoice.co.il לבחור את מסלול הלימודים המועדף עליך, למלות טופס הרשמה קצר ולהמתין שהצעות הלימוד הטובות ביותר יגיעו!

 

לקבלת הצעות לימוד

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה אנרגיה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים