לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי מוסמך במכללת כרמל בטיחות בחיפה

לימודי חשמלאי מוסמך במכללת כרמל בטיחות בחיפה


 

מסלולים שונים במרכז להכשרת חשמלאי של מכללת כרמל בטיחות:

קורס חשמלאי מוסמך הינו קורס נפוץ ביותר הנלמד בקרבם של מתעניינים רבים שרוצים לקבל את ההכשרה ולנצלה בשוק העבודה. מרבית מוסדות הלימוד בארץ מציעים מסלול אחיד, המיועד לבעלי 12 שנות לימוד ואליו נקלטים כל המתעניינים בלימודים. שימו לב! מכללת כרמל בטיחות מציעה כחמישה מסלולים שונים המותאמים לפי הכשרת המתעניינים ואשר מפקוחים ומאושרים על ידי משרד הכלכלה.

 

מסלולי לימוד קורס חשמלאי מוסמך במרכז להכשרת חשמלאים במכללת כרמל בטיחות עבור:

משך המסלולים החל משמונה חודשים 

* בעלי 10 שנות לימוד

* בעלי 12 שנות לימוד

* בעלי רישיון עוזר חשמלאי

* בעלי תעודת גמר חשמלאי מעשי

* מהנדסים הנדסאים באלקטרוניקה

 

אין זה הוגן להעניק לכל המתעניינים את אותו מסלול הלימודים שהריי המסלול הבסיסי המיועד לבעלי 12 שנות לימוד הינו מסלול מקיף ומתעניינים שהינם מהנדסי הנדסאי אלקטרוניקה, חשמלאים מעשיים וחשמלאים עוזרים כבר למדו רבות מהנלמד במסלול זה והם צלחו במבחני ההסמכה בנושאים כאלו או אחרים שמעידים על הידע שלהם. למתעניינים אלו מגיעה האפשרות להשתלב במסלולים מקוצרים, קונקרטיים שמורידים את משך זמן הלימודים והעלות שלהם! ובכל זאת, לא מעט מתעניינים בעלי ההכשרות הללו מוצאים עצמם ישובים במסלול לימודים רגיל, משלמים את מלוא המחיר ולומדים בשנית את אותם הנושאים שכבר למדו באופן מקצועי בעבר. דבר נוסף הוא המתעניינים בעלי 10 שנות הלימוד שסובלים בעיקר מהיעדר האפשרות ללמוד כיוון שמוסדות לימוד רבים לא טורחים להרים את הכפפה ולפתוח מסלול מתוגבר שעומד בדרישות משרד הכלכלה עבורם.

 

במכללת כרמל בטיחות כל מסלול מותאם לתנאי הקבלה של המתעניין ומאפשר לכל אחד ואחד לעבור את ההכשרה בתנאים המתאימים לו, בזמן הנדרש עבורו ובמחיר הרלוונטי של מסלול הלימודים שהשתלב בו.

 

תוכנית הלימודים מפוקחת ומאושרת על ידי משרד הכלכלה לכל מסלול ומסלול ובסיום הלימודים יזכו הבוגרים לקבל תעודת גמר מטעם מכללת כרמל בטיחות באישורו של משרד הכלכלה. חשוב להדגיש ולהבהיר שתעודת הגמר שתוענק לבוגרים הינה זהה בכל המסלולים השונים ואין היא נבדלת בין מסלול למהנדסי אלקטרוניקה ומסלול לבעלי 10 שנות לימוד לדוגמא. שניהם יצאו לשוק העבודה בעלי דיפלומת חשמלאי מוסמך זהה. 

 

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מסלולים שונים במרכז להכשרת חשמלאי של מכללת כרמל בטיחות:


מכללת כרמל בטיחות – רקע על המכללה והשתלבות הבוגרים בשוק העבודה:

מכללת כרמל בטיחות נוסדה במטרה ברורה, להעניק הכשרות פרקטיות למתעניינים השונים שרוצים להשתלב במסלולי לימודי התעודה הרבים. המכללה נושאת על דגלה את תחומי לימודי הבטיחות והחשמל ומרכזת את כל מאמציה על מנת לספק לתלמידים את המסלולים המקצועיים ביותר, רלוונטיים ואיכותיים שניתן לספק. כשתיכנסו לחלל המכללה תראו שמדובר בבניין חדש, עם מעבדות חשמל מתקדמות ביותר הכוללות בקרים מתוכנתים ולוחות חשמל ברמה גבוהה. התלמידים ילמדו בכיתת לימוד מסודרת, בהדרכתם של טובי המרצים בתחום. אם כל זאת לא מספיק ישנה פינת קפה שהגישה אליה חופשית לתלמידי המכללה.

 

מכללת כרמל בטיחות עובדת שנים רבות עם החברות והמפעלים הגדולים באזור חיפה והיא מוציאה בוגרים מיומנים רבים אשר משתלבים בלא נקל בתעשייה הישראלית. במסגרת אפשרות זו מציעה המכללה שירות נוסף, תלמידים שיתעניינו בעבודה, יוכלו לפנות למכללה ולהשאיר את פרטיהם בסיום לימודיהם, במידה ואחד ממקומות העבודה שאיתם עובדת המכללה יזדקק לבוגרי ההכשרה אותה עבר הבוגר. המכללה תשמח להעביר את פרטיו ולעזור לו במציאת עבודה בתחום. 

 

להרשמה ללא עלות וללא התחייבות למסלול הלימודים יש למלא את הפרטים בטופס הרשמה למעלה ולהמתין שנציג מטעם המכללה יחזור אליכם  עם הצעת הלימוד הרלוונטית ביותר.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים