לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי חשמלאי מוסמך בצפון - לימודים בישראל

לימודי חשמלאי מוסמך בצפון 


הכשרת חשמלאים מוסמכים

לימודי חשמלאי מוסמך בצפון מתאימים לעוזרי חשמלאים או לבעלי נסיון בתחום החשמל של 10 שנים ומעלה, גם אם אינם מחזיקים בתעודת עוזר חשמלאי. לימודי חשמלאי מוסמך בחיפה מתאימים לעוזרי חשמלאים או בעלי ניסיון בחשמל אשר מתגוררים בחיפה או בצפון ורוצים להתקדם במסגרת העבודה שלהם לתפקיד אחראי יותר איתו הם יוכלו לקבל פרוייקטים גדולים או להשתלב בחברות שונות כמו למשל חברת החשמל.

 

שלא כמו עוזר חשמלאי אשר רשאי לבצע עבודות חשמלאי שונות תחת פיקוח, חשמלאי מוסמך יכול לבצע תכנון, התקנה ופיקוח של מערכות חשמל שהן עד 80*3 אמפר. בין היתר יכול החשמלאי המוסמך לתכנן את החשמל של הבית, לעבוד בארגונים גדולים ולהשתלב בחברות דוגמת חברת החשמל.


  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הכשרת חשמלאים מוסמכים


לימודי חשמלאי מוסמך בצפון- נושאי לימוד

לימודי חשמלאי מוסמך בצפון מכשירים בעלי רקע בחשמל המתגוררים בחיפה והצפון לעסוק בתחום ולהתקדם בו. הלימודים מאפשרים לחשמלאי לצאת לשטח כשהוא מוכן לעבודה. בין הנושאים הנלמדים:

  • אלקטרוניקה
  • תכנון מערכות חשמל עד 80*3 אמפר
  • הקמת תשתיות חשמל ופיקוח על עוזרי חשמלאים
  • כללי בטיחות בשטח ועוד

המטרה של הנושאים השונים היא לאפשר לחשמלאי מוסמך לעבוד בתחום כשהוא יכול להיות אחראי להקמת מערכות חשמל או לתחזוקה השוטפת שלהן. הלימודים נערכים תחת פיקוח משרד התמ"ת ומכינים את התלמידים לעבודה בשטח.

 

לאחר סיום הלימודים וקבלת התעודה יכול החשמלאי המוסמך לעבוד בארגונים שונים או להיות עצמאי. העבודה בארגונים יכולה להיות בחברת חשמל, אך לא רק. ישנן תעשיות שלמות אשר זקוקות לחשמלאי שיעבוד בהן במשרה מלאה, ישנן חברות רבות אשר נותנות שירותי הקמה ותחזוקה של מערכות חשמל וכמובן שתמיד ניתן לעבוד באופן עצמאי בשטח ואף להעסיק עובדים ולפקח עליהם.

 

להתקדם בתחום

על מנת לפתח קריירה בתחום החשמל לא מספיק להיות עוזר חשמלאי. לימודי חשמלאי מוסמך מאפשרים לבעלי רקע בתחום להתקדם גם בתחומי האחריות וגם בשכר המוצע להם. רבים מוצאים כי ההשקעה בקורס חשמלאים מוסמכים משתלמת מהר מאד כיוון שהם יכולים לעבור לתפקידים מורכבים ומתגמלים הרבה יותר. הלימודים מתאימים לכל מי שרוצה לקחת אחריות על מערכות חשמל מורכבות יותר ולהתקדם בקריירה.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים