לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי טכנאי מכונות באשדוד

לימודי טכנאי מכונות באשדוד

 

קורס טכנאי מכונות

אם אתם מתגוררים באשדוד והסביבה, יש לכם ידיים טובות ואתם מעוניינים להתפתח למקצוע מעניין, זה הזמן לברר אודות לימודי טכנאי מכונות באשדוד. הלימודים מתקיימים תחת פיקוח של מה"ט, המכון להכשרה טכנולוגית. הלימודים מאפשרים לבוגרים להשתלב בשלל תעשיות כמו גם היי טק, רכב ועוד. התפקיד של טכנאי המכונות הוא לפתח, לתקן ולתחזק מכונות עבור התעשיות השונות. למעשה, היום כל מפעל זקוק לטכנאי מכונות אשר ייקחו חלק משמעותי בתפקוד התקין של הייצור.

 

לימודי טכנאי מכונות באשדוד מתבצעים תחת פיקוחו של מה"ט (מכון הכשרה טכנולוגי). הלימודים עצמם נמשכים בין שנה לשנתיים (בהתאם לתוכנית הלימודים) והם פותחים בפני הבוגרים אפשרויות תעסוקה רבות. הבוגרים מוצאים עצמם עוסקים בתכנון מכונות, תחזוקה ותיקון שלהן בשלל מפעלים.

 

תנאי הקבלה ללימודים יכולים להשתנות כמובן בין מוסדות הלימוד השונים, אך כמעט כולם ידרשו סיום של לפחות 12 שנות לימוד וכן ידיעת אנגלית ברמה בסיסית ומעלה. חלק ממוסדות הלימוד יבקשו מכם לעבור ראיון קבלה לפני תחילת הלימודים. הלימודים עצמם מקיפים ומכינים את המשתתפים לעבודה בפועל בעבודת טכנאי המכונות.

 

טכנאיהקריירה שלך


מתחילה כאן !

 

 

 

  


  

 

 

שתי דרכים להירשם ללימודי טכנאי מכונות:


 1.   לפנות למוסד לימוד לקבלת הצעה

 2.  מכונים טכנולוגיים והמכללות
      המובילות פונים אליך בהצעות
      הכי משתלמות !


 

 

מוסדות לימוד פונים אליך


 arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס טכנאי מכונות

 

נושאי הלימוד ועבודה בסיום הלימודים

לימודי טכנאי מכונות באשדוד כוללים: רובוטיקה, בקרת תהליכים, בקרים, קווי ייצור, אלקטרוניקה, CNC, בקרת איכות של ייצור ועוד נושאים רבים שכולם רלוונטיים לעבודה בפועל. בסיום הלימודים מקבלים אלו אשר עמדו בתנאים תעודת טכנאי מכונות מטעם מוסד הלימוד ומה"ט. אפשרויות התעסוקה אשר עומדות בפני הבוגרים הן רבות וכוללות עבודה בכל תחומי הייצור. הדרישה לטכנאי מכונות מקצועיים הולכת וגדלה באופן מתמיד ולכן לבוגרים קל יחסית למצוא עבודה.

 

במידה ואתם מתגוררים באשדוד או בסביבה, אתם מוזמנים לברר אודות לימודי טכנאי מכונות באשדוד. הבירור אודות הלימודים יאפשרו לכם להתחיל את הדרך לקריירה החדשה שלכם. הקריירה אשר תעמוד לפניכם היא מעניינת, תתאים לאופי שלכם וכן מאפשרת להתפתח עם הזמן. מהלך הלימודים מעניין מאד וכולל התנסות מעשית, כך שכל מי שאוהב את התחום ויודע לעבוד עם הידיים יכול לפתוח בקלות אפשרויות תעסוקה מעניינות.
מסלולי טכנאים נוספים :

 

לימודי טכנאי אלקטרוניקה       טכנאי אלקטרוניקה   

לימודי טכנאי תעשייה וניהול    טכנאי תעשייה וניהול

לימודי טכנאי חשמל                 טכנאי חשמל 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים