לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי טכנאי מכונות חיפה

לימודי טכנאי מכונות חיפה


קורס טכנאים מכונות

אם אתם מתגוררים בחיפה והסביבה ומעוניינים להתפתח ולפתוח עבורכם דלת חדשה למקצוע מעניין, לימודי טכנאי מכונות חיפה יכולים לעניין אתכם. טכנאי מכונות משתלבים בתעשיות מסוגים שונים כמו תעשיית ההייטק, תעשיית הרפואה וכל תעשיית הייצור. טכנאי המכונות עוסקים בכל מה שקשור למכונות במקום העבודה, החל מתכנון המכונות, ביצוע עבודות תחזוקה שלהן, הפעלתן וגם ביצוע תיקונים במידת הצורך.
 

חיפוש אחר לימודי טכנאי מכונות חיפהיפתח בפניכם עולם שלם של הזדמנויות. הלימודים מקיפים ובסופם מעניקים למי שעמד בדרישות השונות תעודה מטעם מוסד הלימודים בשיתוף משרד התמ"ת. משרד התמ"ת הוא הגוף המפקח על לימודי הטכנאים ולכן אם אתם מבררים אודות מוסדות הלימודים השונים מומלץ מאד לברר כי הם אכן נמצאים תחת פיקוח המשרד. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 הקריירה שלך


מתחילה כאן !

 

 

 

  


  

 

 

שתי דרכים להירשם ללימודי טכנאי מכונות:


 1.   לפנות למוסד לימוד לקבלת הצעה

 2.  מכונים טכנולוגיים והמכללות
      המובילות פונים אליך בהצעות
      הכי משתלמות !


 

 


 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס טכנאים מכונות

 

לימודי טכנאי מכונות חיפה- תנאי קבלה ואופי הלימודים

לימודי טכנאי מכונות מיועדים קודם כל לאנשים אשר יש להם כישורים טכניים טובים ומעלה. הלימודים מתאימים לאנשים אשר יודעים "לעבוד עם הידיים" ומתעניינים בהפעלה, הרכבה ותיקון של מכונות. על מנת להתקבל ללימודים על המועמדים להיות בעלי לפחות 12 שנות לימוד ויכולת לימוד בסיסית באנגלית. ישנם מוסדות לימוד אשר קובעים תנאי קבלה שונים או מבקשים לקיים ראיון קבלה לפני התחלת הלימודים.

 

לסטודנטים אשר מעוניינים לשלב בין לימודים ועבודה ניתן לחפש אחר מוסדות לימוד אשר בהם ניתן ללמוד לימודי ערב וכך לשמור גם על מקור הפרנסה וגם להתקדם בהמשך במקום העבודה הנוכחי או למקום עבודה חדש. הלימודים עצמם משלבים בין למידה תאורטית לבין ניסיון מעשי ולאורך כל הלימודים מתקיימים שיעורים במעבדות המדמות את העבודה בסופו של דבר בפועל. בין נושאי הלימוד: מכניקה, רובוטיקה, תיקון מכונות, בקרת תהליכי המכונה, תכנון קווי ייצור ותפעול שוטף, מערכות שינוע ועוד נושאים רבים אשר כולם רלוונטיים לעבודה בפועל בסיום הלימודים.

 

המטרה של הלימודים היא להכשיר את הטכנאים כך שיוכלו לעבוד כבר מסיום הקורס כאשר בסיום הלימודים מוצאים עצמם הבוגרים שדלתות רבות נפתחות עבורם. כיוון שהדרישה לטכנאי מכונות נמצאת כבר שנים רבות בעליה מתמדת, הבוגרים מגלים במהרה כי הלימודים שמשים להם כקפיצה משמעותית בעולם העבודה. 


 מסלולי טכנאים נוספים :

 

לימודי טכנאי אלקטרוניקה       טכנאי אלקטרוניקה   

לימודי טכנאי תעשייה וניהול    טכנאי תעשייה וניהול

לימודי טכנאי חשמל                 טכנאי חשמל 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים