לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי מזכירות רפואיות - לימודים בישראל

לימודי מזכירות רפואיות

 

קורס מזכירה רפואית

לימודי מזכירות רפואיות אלו לימודים מעניינים מאד אשר מושכים אליהם נשים גברים אשר רוצים להשתלב בנתינת שירות במגזר הרפואי. על מנת להשתלב בעולם המזכירות הרפואית יש לעבור קורס אשר מכשיר לעבודת משרד בעולם הרפואי. בוגרי הקורס יכולים לנהל משרדים רפואיים ולשלוט היטב בהיבטים השונים אשר נדרשים בתחום.

 

המזכירה הרפואית צריכה להיות בעלת התמחות בטיפול בהקל המטופלים אשר מגיע למרפאה ואין זה משנה האם מדובר על מרפאה פרטית או ציבורית. התפקיד של המזכירה הרפואית חשוב מאד להתנהלות של המרפאה וגם לתחושה של המטופלים עצמם. המזכירה הרפואית שונה ממזכירה רגילה כיוון שעליה להיות גם בעלת יכולת לתת מענה למטופלים השונים אשר מגיעים למקום. על המזכירה הרפואית להיות בעלת התמחות מתאימה כדי שתוכל לענות על השאלות השונות של המטופלים בנוגע לנושאים רפואיים שונים אשר מעסיקים אותם. כדי להיות מזכירה רפואית יש להיות בעלת תעודה מתאימה אותה ניתן לקבל בסיום לימודי מזכירות רפואית אשר מתקיימים במוסדות המתמחים בתחום.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

working man and woman

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מזכירה רפואית


על מנת להתקבל ללימודי המזכירות הרפואית על המועמדים להיות בעלי לפחות 12 שנות לימוד, בקיאות בשפה העברית, באנגלית, בחשבון ובמקומות מסוימים נדרש גם מעבר של ראיון מקדים לפני הקבלה ללימודים. הלימודים משלבים בין שעות עיוניות לבין שעות מעשיות. המטרה של לימודי מזכירות רפואיות היא לאפשר לבוגרים להשתלב בקלות בעבודה מיד לאחר סיום הלימודים.

 

לימודי מזכירות רפואיות- נושאי הלימוד

בין נושאי הלימוד במהלך ההכשרה למזכירות רפואיות תעברו על: ניהול משרדים, מבנה הארגון הרפואי, לימודי תוכנות המחשב השימושיות בתחום, אנטומיה, סוגי מחלות, הכרות עם תרופות, תכתובת בעברית ואנגלית ועוד נושאים שונים אשר מטרתם היא להכשיר לעבודה בפועל.

 

תעודת הגמר של הלימודים תהיה מטעם הגוף אשר מעביר את הקורס בשילוב משרד העבודה. לאחר קבלת התעודה תוכלו לעבוד במשרדים רפואיים שונים כאשר אלו יכולים להיות פרטיים או באחת מהקופות השונות אשר קיימות בארץ. בוגרים רבים מעידים על כך שמצאו עבודה מעניינת בקלות יחסית לאחר גמר הלימודים וזאת בשל הצורך במזכירות רפואיות, צורך אשר הולך וגובר בשנים האחרונות.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים