לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי ממונה בטיחות בבאר שבע

 

לימודי ממונה בטיחות בבאר שבע


קורס בטיחות וגהות בעבודה

לימודי ממונה בטיחות בבאר שבע – חזון הלימודים :

מטרתו של הקורס היא להכשיר מקצוענים בתחום אשר יוכלו למלאות את תפקידי הבטיחות וממוני הבטיחות בפרט בשוק העבודה בדרום ובארץ כולה. מעבר הקורס מספק לבוגריו את הידע וההכשרה הרלוונטית להשתלבות חלקה במוסדות, ארגונים ותעשיות שונות.

 

לימודי ממונה בטיחות בבאר שבע – מי לומד במסלול?

הקורס מיועד להנדסאים או טכנאים בעלי ותק של 3 שנות ניסיון במקצועם וכן, בוגרי תארים במדעי הטבע, הטכנולוגיה ומהנדסים אשר צברו שנתיים ניסיון במקצועם לאחר סיום לימודי התואר. קורס ממונים על הבטיחות בעבודה מגיע כהכשרה משלימה ונוספת להכשרתו הקיימת של המקצוען ומאפשרת לו לשלב את  הידע שרכש בעבר עם תחום חדש שדורש אחריות גדולה יותר ואיכות עבודה מתעצמת. מלבד עמידה בתנאי התואר המתעניינים בלימודים ידרשו לעמוד בועדת קבלה שתורכב מנציגי פיקוח של משרד הכלכלה באזורם.

 

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ממונה בטיחות בעבודה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס בטיחות וגהות בעבודה

תעודת ממונה בטיחות בעבודה :

בסיום לימודי ממונה בטיחות בבאר שבע יזכו הבוגרים לקבל תעודת ממונה בטיחות מטעם משרד הכלכלה והמוסד המלמד וזאת לאחר שיעמדו כמובן בכל תנאי הקורס ומבחני ההסמכה הסופיים.

 

קורס ממונה בטיחות בעבודה – מסלול הלימודים :

מסלול הלימודים עצמו הינו מסלול מקיף ורחב הכולל 328 שעות לימוד אקדמאיות הנלמדות במתכונות נוחות שלרוב כוללות מפגש עד שניים בשבוע. למשך כ- 8 חודשים (תלוי במוסד המלמד ובמסלול הלימודים). נושאי הקורס מועברים במספר שיטות כשביניהן: סרטי הדרכה ותיעוד, הרצאות פרונטאליות, דיונים, סיורי למידה, תרגולים בכתה וכו... בין הנושאים העיקריים בקורס ניתן למצוא את הנושאים הבאים: עבודות בנייה, עבודות בגובה והגנה מתקריות נפילה, ארגונומיה, הדרכות בטיחות, עבודה בחשמל והסיכונים הכרוכים בה, תפעול מצבי חירום, כללי בטיחות בעבודות ריתוך, השחזה וכדומה...

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מברך אתכם על ההחלטה הנבונה להשתלב במסלול הלימודים ולהתחיל ללמוד מקצוע שיישומו בשוק העבודה הוא רב ושימושי. ממוני הבטיחות הם חלק קריטי בשוק העבודה הישראלי והתעשייתי בפרט והכשרה בתחום יכולה לנתב את המקצוען לעבר קריירה איכותית וטובה. אז אם הנכם מעוניינים להשתלב במסלול לימודי ממונה בטיחות בבאר שבע , בחיפה , תל אביב או כל מקום אחר אתם מוזמנים להירשם בחלון ההרשמה למעלה, לציין את אזור מגוריכם ואנו נדאג כבר להביא עבורכם את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס אחראי רעלים

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים