לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי ממונה בטיחות בעבודה

 

לימודי ממונה בטיחות בעבודה

כל מקום עבודה יכול להיות בעל סיכונים, אבל יש מקומות בעלי סיכון גבוה במיוחד. עבור מקומות כאלה יש צורך באדם הממונה על בטיחות בעבודה. הממונה על בטיחות בעבודה הוא למעשה יועץ מקצועי של הנהלת החברה אשר סיים לימודי ממונה בטיחות בהצלחה והוא אחראי לכל דרישותיו של החוק העוסק בנושא הבטיחות והבריאות התעסוקתית בישראל.

 

על קורס ממונה בטיחות בעבודה

לימודי ממונה בטיחות בעבודה הוא למעשה קורס המקנה לבוגריו ידע רב תחומי אודות מניעת תאונות ומחלות בעבודה. הקורס עצמו מועבר על ידי מרצים רלוונטיים העוסקים בתחום ואשר קשורים לנושאי בטיחות ובריאות. 

 

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ממונה בטיחות בעבודה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מטרת הקורס היא להכשיר עובדים לתפקיד ממונה על הבטיחות בעבודה, והשלמת הידע לעובדים הממלאים בפועל תפקיד בתוך מערך הבטיחות בארגון או במפעל. הקורס עצמו מיועד למהנדסים ולבעלי תארים בטכנולוגיה, מדעי הטבע דומיהם, אשר יש באמתחתם שנתיים של ניסיון במקצועם, וכן לטכנאים והנדסאים בעלי שלוש שנות ניסיון במקצועם.

 

תנאי הקבלה לקורס ממונה בטיחות בעבודה כוללים, תואר או השכלה מתאימה, כפי שצוין לעיל, וראיון בפני ועדת הקבלה המורכבת מנציג של המוסד לבטיחות וגהות, ומנציגים של  אגף הפיקוח האזורי מטעם משרד התמ"ת.

 

שיטת הלימוד בקורס כוללת הרצאות פרונטליות, תרגילים, דיונים ופאנלים, סיורים לימודיים במקומות עבודה, סרטי תעודה בנושא, והכנת תכנית בטיחות שנתית כעבודת גמר.

חשוב לציין כי את עבודת הגמר יערכו התלמידים בהנחיית ובהדרכת מדריכי המוסד לבטיחות וגהות ללא תשלום נוסף. כמו כן, מדריכי המוסד לבטיחות וגהות יסייעו לתלמידים לקראת בחינת ההסמכה, גם זה ללא תשלום נוסף. 

 

בסיום הקורס, מקבלים בוגריו תעודת גמר, לאחר שעברו בהצלחה את ועדת הבחינה, או ההסמכה. ועדה זו היא ועדה, אשר בראשה עומדים נציגי אגף הפיקוח של משרד התמ"ת הבוחנת את המסיימים. בוגרים שיעברו בהצלחה את הבחינה, יוזמנו לקבל את תעודת הגמר שלהם במועד שייקבע על ידי הרכז האחראי על הנושא מטעם המוסד לבטיחות וגהות. 

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

בטיחות

קורס מדריכי מלגזה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס מתח גבוה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים