לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי ריתוך

קורס רתכים

לימודי ריתוך הם ללא ספק בין מסלולי הלימוד המשתלמים ביותר לאלו שעוסקים בתחום הבנייה, שיפוץ, מסגור, רכב וכדומה. הכשרה בתחום מספקת לבוגרי הקורס אפשרויות עבודה נוספות רבות בתחום עיסוקם. מלבד אפשרויות העבודה הנוספות שבוגרי מסלול לימודי ריתוך זוכים להם הם גם נהנים מעבודות שמבחינת השכר משתלמות ביותר. עבודות ריתוך הינן עבודות שיכולות להוסיף תוספת נאה ביותר לשכר החודשי. במהלך הקורס רוכשים התלמידים ידע עיוני חשוב ביותר שיכוון אותם לעבודה איכותית, מקצועית ובטוחה וניסיון פרקטי קריטי שיעזור להם בעת התחלת העבודה העצמאית לאחר סיום הקורס. 

 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


  

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מסלול הלימודים הינו מסלול מבוקש והיצע הקורסים הוא בפריסה ארצית רחבה ונגיש כמעט לכל אחד. מכללות ובתי ספר רבים מציעים לימודי ריתוך במסגרתם כשכל מוסד לימודי בונה תוכנית משלו שפותחה ועובדה על מנת להפיק את המרב בזמן הלמידה ולהשכיר את התלמידים לעבודה מידית. נושאי הלימוד בקורס משתנים אומנם בין מוסד למוסד אך ניתן לראות קו דמיון בנושאים העיקריים כמו תורת החומרים, הלחמה, עקרונות השרטוט, חשמל, זרם חשמלי וכדומה.

 

רבים מאלו הנרשמים למסלול לימודי ריתוך הם אנשי מקצוע העוסקים בתחומי הבנייה, השיפוץ, חשמל, רכב וכדומה במטרה לרכוש עוד מיומנות ולהוסיף אותה לארגז הכלים הפרטי שלהם. ריתוך היא עבודה מבוקשת ומשתלמת ביותר לעוסקים בה. קיימות מגוון אפשרויות לעבוד בתחום הריתוך ולהשתתף בפרויקטים גדולים וקטנים כאחד וליהנות מתוספת איכותית לשכר החודשי.

 

הקורס עצמו הוא קורס קצר יחסית שמוגש במתכונות נוחות של כפעם עד פעמיים בשבוע של לימודי ערב, בוקר או ימי שישי על מנת לאפשר לתלמידים ללמוד ולעבוד בו זמנית. לימודי ריתוך מפגישים את התלמידים עם חומרי גלם שונים ושיטות העבודה עם כל חומר וחומר. ריתוך היא עבודה שצריכה להיעשות במקצועיות, דקדקנות ובבטיחות.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים