לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי רשתות תקשורת

לימודי רשתות תקשורת


הכשרת מנהלי רשתות

לימודי רשתות תקשורת מתאימים לכל מי שרוצה להשתלב בעבודה בעולם ה IT. מסלול לימודי רשתות תקשורת הוא קורס אשר מעניק לתלמידיו את כל הידע הנדרש כדי שיוכלו לעבוד ולנהל רשתות תקשורת של ארגונים קטנים או בינוניים.

 

רשתות תקשורת

כל ארגון ומפעל קטן, בינוני או גדול, מחזיק היום רשתות תקשורת. רשתות אלו הן המחשבים שבניהן נעשית תקשורת פנימית או חיצונית. כיוון שהיום התלות במחשבים גדלה, יש צורך גם בניהול נכון שלהם. כל פגיעה בתקשורת עלולה לפגוע בעבודה ומכאן חשיבות התפקיד של מנהל הרשתות.


 how much it cost

 עלות קורס ניהול רשתות בארץ משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

 

בין 5,000 ל- 8,000 ש"ח – מסלול קצר כ- 150-300 שעות  

בין 9,000 ל- 13,000 ש"ח – מסלול מוארך עד 400 שעות

בין 15,000 ל- 20,000 ש"ח – מסלול מעמיק (לרוב דו שנתי) מעל 400 עד 600 שעות

המשך לסקירה מלאה...

  

computer network

 

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הכשרת מנהלי רשתות

בין תפקידיו של מנהל רשתות תקשורת נמצאים יצירת חשבונות משתמשים בעמדות השונות, פיקוח על האבטחה ושמירה על המידע הקיים במחשבים, מתן פתרונות בעת עומס, טיפול שוטף דרך ניהול ושחזור מחיצות בדיסק הקשיח, יצירת הגדרות ראשוניות במחשב וטיפול בתקלות כשאלו מגיעות.

 

תפקידיו של מנהל התקשורת רבים ועליו לראות את המערכת הכללית של המחשבים ולטפל בה בני מישורים, במישור העמדה הפרטית ובמישור הרשת הכללית. את כל המידע המנהל לומד בקורס שמוציא אותו לשטח מוכן לעבודה.

 

לימודי רשתות תקשורת - מי מתאים

לימודי רשתות תקשורת מתאימים לכל מי שרוצה לרכוש מקצוע מבוקש שהדרישה אליו הולכת וגוברת. נוסף לכך, יש להיות עם רצון ואוריינטציה לעבודה ממושכת מול מחשבים ומתן פתרונות כלליים למערכות הממוחשבות.

 

הלימודים פותחים בפני הבוגרים מגוון של אפשרויות עבודה בעולם ה IT. כמעט כל ארגון היום זקוק לתמיכה בתחום רשתות התקשורת והרוב מעדיפים עובד מבית שינהל את העבודה השוטפת. בין היתר על העובד לא רק לתחזק את המערכת כך שזו תעבוד אלא לשמור עליה ולהגן עליה ברמת אבטחת המידע שכל כך חשובה בארגונים השונים.

 

בין היתר מנהל התקשורת מפעיל את חשבונות המשתמשים, יוצר מחיצות דיסקים כך שהמחשבים יפעלו ביעילות ומבצע עבודה שוטפת לניהול תקין של הרשתות. 

 

תנאי הקבלה ללימודים

 על מנת לגשת ללימודי מנהלי רשתות יש צורך להיות בעל רקע במחשבים ונסיון בעבודה מול מחשב. נוסף לכך יש צורך בשליטה בשפה האנגלית כיוון שכמעט וכל המידע הקיים על מחשבים מקורו בשפה האנגלית. כמו כן יתכן שבמקומות שונים יהיו דרישות נוספות לשתי דרישות אלו.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים