לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי תעודה ניהול רכש ולוגיסטיקה - לימודים בישראל

לימודי תעודה ניהול רכש ולוגיסטיקה

 

קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה

עבודת הרכש והלוגיסטיקה היא עבודה בארגונים ומפעלים אשר בהם יש צורך שיהיה אחראי על כל תחום הרכישות. האחראי למעשה מקבל אליו את כל הדרישות של הארגון וצריך להוציא את אותן בקשות כך שמצד אחד לא יהיה חסר שום דבר במקום ומצד שני שלא יתבצע בזבוז מיותר של הוצאות בלתי נשלטות. הצורך בעובדי לוגיסטיקה שייך לשלל מקומות העבודה כולל מפעלים, ארגונים, חברות שילוח ועוד. העבודה מתאימה לאנשים מאורגנים שאוהבים לעבוד בסביבה מסודרת, בעלי גישה טובה למחשבים (שיכולים להשתלב ולעבוד מול מערכות ERP שונות למשל) ורצוי שאותם אנשים יהיו מוכנים גם לעבודה מול גורמים אחרים כיוון שחלק מהעבודה היא ניהול משא ומתן מול גורמים שונים לצורך ביצוע רכישות למקום.

  

כמה זה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

 

קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

חץ כלפי מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה

 

לימודי תעודה ניהול רכש ולוגיסטיקה- מקומות הלימוד

אם גם אתכם מעניינים לימודי תעודה ניהול רכש ולוגיסטיקה, עליכם לדעת כי יש באפשרותכם ללמוד קורסים אשר יעניקו לכם תעודה ויש באפשרותכם ללמוד תואר בתחום. ישנם מקומות לימוד שונים אשר יאפשרו לכם ללמוד לצורך תעודה כאשר בין נושאי הלימוד תלמדו אודות ניהול המחסן, מבוא ללוגיסטיקה ומלאי, תכונות מחשב- ERP בתחום הלוגיסטיקה, ניהול אחסון והפצה ועוד נושאים רבים להם תזדקקו בפעול.

 

לימודי תעודה ניהול רכש ולוגיסטיקה- משך הלימודים

במידה ואתם באים ללמוד את תחום הרכש והלוגיסטיקה לצורך קבלת תעודה תוכלו לראות כי כל מוסד לימודים מציע אורך קורס שונה מעט. עם זאת, כל המוסדות צריכים להכשיר לעבודה בפועל ולהכין אתכם לאתגרים השונים איתם תתמודדו. לאחר סיום לימודי התעודה יכול להיות שתרצו להמשיך להתפתח ואז תוכלו להתמקצע בתחום וללמוד לתעודת הנדסאי או ללמוד תואר ראשון בתחום. כמובן, לימודי ההנדסאים והתואר הראשון הם מקיפים יותר וארוכים מלימודי התעודה, אך גם לימודי תעודה יאפשרו לכם להשתלב בשוק העבודה בתחום הלוגיסטיקה, ניהול מחסן וניהול רכש. העבודה עצמה היא מול העובדים השונים בארגון ומול הספקים של הארגון. מצד אחד על מנהל הלוגיסטיקה לנהל נכון את המלאי במקום, לקבל את ההזמנות השונות ומצד שני להוציא הזמנות לספקים ולבוא איתם במשא ומתן שתוצאותיו ישפיעו על רווחיות הארגון.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים בקרים               קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי             

קורס מזכירות רפואיות  מזכירות רפואה                  קורס הנהלת חשבונות הנהלת חשבונות    

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים