לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימוד הום סטיילינג

לימוד הום סטיילינג

לימוד הום סטיילינג באופן מקצועי נהייתה בקשה נפוצה ביותר בחברה הישראלית. יותר ויותר מתעניינים מגיעים לבתי הספר לעיצוב והמכללות השונות במטרה להירשם למסלול לימוד הום סטיילינג ולהתחיל בקריירה בתחום. התודעה שכיום בשביל להיות מעצב פנים אין צורך הכרחי בלימודי תואר ראשון אלה בקורס עיצוב פנים מקצועי שמלמד למטרה הנדרשת גורמת למקצוע לפרוח ומעסיקים רבים מתחילים להבין את החשיבות בעיצוב הפנים לא רק בחלל הפרטי שלהם אלה גם במקום עבודתם ויוצרים עוד פרויקטים ומקומות עבודה עבור מעצבי הפנים.


 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 


 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימוד הום סטיילינג הוא מסלול לימודים נפוץ ברחבי הארץ כולה וניתן ללמוד אותו בחיפה, תל אביב, ירושלים והדרום וכמו כן גם בערים קטנות יותר ופריפריות שונות. לימודי עיצוב פנים מקצועיים אורכים לרוב כשנתיים של למידה במתכונת של מפגש עד שניים בשבוע. במהלך הלימודים נחשפים התלמידים לידע עיוני רחב אודות העיצוב, על השרטוט האדריכלי, התאמת תאורה, מילוי חללים ריקים, ניצול שטח וכן הלאה לעוד הרבה תחומים מרתקים אחרים, מלבד הידע העיוני מתנסים התלמידים בתרגול פרקטי בו הם צוברים ניסיון ויכולים להוציא את כישרונם לאור. לימוד הום סטיילינג חייב להתבצע עם תרגול פרקטי של הרכבת וריאציות שונות על מנת לתת למעצב לעתיד את הידע הדרוש לו אודות איך נראה כל דבר ודבר.

 

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו בעת לימוד הום סטיילינג הוא שהמוסד בו מתקיים מסלול הלימודים עוזר לתלמידים שלו בהכנת תיק העבודות שילווה אותם במהלך יציאתם לשוק העבודה במטרה לחפש משרה בתחום. תיק העבודות הוא הפרזנטציה של המעצב, הוא מראה את תחומיו החזקים של המעצב, את סגנונו ויותר מהכל את ניסיונו! שהריי ככל שניסיון המעצב יהיה גדול יותר כך גם תיק העבודות יראה מגוון ועשיר יותר הכולל מגוון של עבודות, סגנונות והתרשמויות.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

מרכז
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

דרום
עבור

מחשבים

קורס ניהול רשתות

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים