לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

ללמוד גרפיקה ממוחשבת

ללמוד גרפיקה ממוחשבת

תחום העסקים בעולם כולו נהיה יותר ויותר יצירתי. דגש גדול מושם על איך נראה המוצר והאם הוא לוכד את עיני הלקוחות עוד לפני שהלקוחות בוחנים את האפקטיביות של המוצר והתוכן שלו. דרישה זו מביאה צעירים וצעירות שאפתניים ויצירתיים ללמוד גרפיקה ממוחשבת או בשמותיו האחרים עיצוב גרפי ותקשורת חזותית. ידע בתחום מקנה לבוגרים את האפשרות להשתלב במגוון עצום של עבודות אם במשרדי פרסום, בחברות או כעצמאיים תוך כדי עבודה מעניינת עם אפשרות להשתכרות נאה מאוד.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מה זאת אומרת ללמוד גרפיקה ממוחשבת ?

תחום העיצוב הגרפי הינו תחום שנמצא כיום כמעט בכל מקום שהריי ההתפתחות הגלובלית של עולם העסקים מאלצת אותנו לנדוד בין אתרי אינטרנט שונים, פורטלים ולא רק זאת מי שבחר ללמוד גרפיקה ממוחשבת מתמקצע גם בעיצובן של כריכות ספרים, עיתונים, ז'ורנלים וכתבי עת. בעת לימודי העיצוב הגרפי נחשפים הסטודנטים למגוון רחב של תוכנות כשכל אחת מתמחה בתחום אחר לדוגמא פוטושופ המתמחה בעיצוב ושינוי תמונות, אילוסטרייטר לעיצוב אובייקטים בתלת מימד ועוד תוכנות אחרות רבות. הלימודים עצמם הינם לימודים מעשיים שמפגישים את הסטודנטים עם עבודה בזמן אמת. מרבית קורסי העיצוב הגרפי משקיעים בעשיית תיק עבודות לסטודנטים על מנת שיוכלו להראות את כישוריהם בראיונות עבודה ובכך לתת לעצמם מקדמה טובה על פני מועמדים אחרים.

 

איפה כדי ללמוד גרפיקה ממוחשבת ?

הביקוש העצום שיש לתחום זה גרם לבתי ספר רבים ואף מכללות להעניק למתעניינים את האפשרות ללמוד גרפיקה ממוחשבת אצלם. יש לציין שהלימודים בין המכללות ובתי הספר השונים הם לימודים שונים על פי הגישה והנישה שמאמץ לעצמו כל מוסד לימודי. כאשר ישנם קורסים מקיפים וארוכים שמעניקים לסטודנט ידע רחב ונוגעים כמעט בכל נושא בתחום הגרפיקה הממוחשבת ובכך מעניקים לו את האפשרות לבחור במה הוא מעוניין להתמקצע. קורסים ארוכים אלו ישקיעו רבות על עשיית תיק העבודות וידאגו שיראה מגוון ועשוי היטב. כמו כן קיימים קורסים קצרים יותר ששמים דגש יותר על תוכנות מסוימות ולפעמים על תוכנה אחת בלבד. קורסים אלו יעניקו ידע טוב אודות התוכנה המסוימת אך לא יפרטו אם בכלל על תוכנות אחרות וטכניקות עבודה אחרות. מסלולי לימוד אלו יהיו לרוב קצרים בהרבה מהקורסים המעמיקים ומחירם יהיה נמוך משמעותית. יש לציין שסטודנט שבחר ללמוד גרפיקה ממוחשבת במתכונת הקצרה לא בטוח שיזכה לעבוד על תיק עבודות במהלך הקורס וזאת משום ששעות לימוד הקורס אינן מאפשרות זאת.

 

מהו טווח המחירים?

סכום הכסף הדרוש בכדי ללמוד גרפיקה ממוחשבת נע בטווח מחירים מפוזר כאשר תוכלו למצוא קורסים מעמיקים שידרשו מחיר שיכול להגיע ל20,000 שקלים תמורת קורס בעל היקף שעות גדול וכמו כן תוכלו למצוא קורסים מצומצמים שידרשו מחירים הנמוכים מ7,000 שקלים.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים