לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

ללמוד חשמלאי מעשי - לימודים בישראל

ללמוד חשמלאי מעשי

צרכיו של האדם במערכות החשמליות לשגרת חיים סדירה מכתיבה את הביקוש למקצוע נחוץ זה. שלב ראשון בהכשרתם של חשמלאים מקצועיים מחייב ללמוד חשמלאי מעשי שמעניק אבן דרך לתחילתה של קריירה איכותית ומוערכת בתחום החשמל. ניתן להתחיל ללמוד בקורס חשמלאי מעשי גם ללא רקע וידע קודם בתחום החשמל כאשר הדרישה היחידה מטעם אגף הרישוי לחשמלאים היא שהמתעניין יהיה בעל 10 שנות לימוד לפחות.


 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מטרתו של מסלול ללמוד חשמלאי מעשי היא להעניק ידע בסיסי מבחינה תיאורטית ומעשית לחניכי הקורס במטרה להכשירם לאנשי מקצוע איכותיים לעבודות במערכות חשמל במתח נמוך. לאחר מעבר הקורס בהצלחה יקבלו תחילה הבוגרים רישיון חשמלאי עוזר. רישיון ח. עוזר מעניק את האפשרות לעבודה במערכות חשמל תחת פיקוחו של חשמלאי בעל רישיון בכיר יותר (מעשי ומעלה) לאחר שנתיים של עבודה כחשמלאים עוזרים רשאי הבוגר לקבל רישיון חשמל מעשי.

 

הנושאים הנלמדים בעת לימודי קורס חשמלאי מעשי הינם בהגדרתו של אגף ההכשרה של משרד הכלכלה שמפקח על הקורס וקובע את תכניו. לפני ההרשמה ללימודים על המתעניין לוודא שאכן המוסד שמציע את מסלול הלימודים קיבל אישורי פיקוח מטעם משרד הכלכלה, במידה ולא אגף רישוי החשמלאים לא יוכל להכיר בלימודים לצורך הנפקת רישיון עבודה כחשמלאי.

 היקף השעות בה נערכת תוכנית הלימודים היא 516 שעות המתפרסות על פני תקופה של כשנה במתכונת דו שבועית (שני מפגשים בשבוע). לרוב זמני הלימוד הם אחר הצהריים בין השעות 17:00 – 21:00.

 

מוסדות לימוד רציניים המתמחים בתחום החשמל יציעו לבוגרי קורס חשמלאי מעשי מסלול רצוף לעבר לימודי חשמלאי מוסמך במסלול קצר ביותר שיאפשר התקדמות ברמת החשמלאי וקבלת רישיונות והיתרים בהתאם לכך. למען טובתו של המתעניין כדי לוודא שמוסד הלימודים שבחר אכן מקיים מסלולי המשך למען המשך למידה סדירה, קידום בדרגות רישיון החשמלאי וחיסכון בזמן.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il סקר את התחום במקצועיות וגאה להציע לנרשמים באתר את מוסדות הלימוד העונים לכתוב במאמר הנ"ל ולסייע למתעניינים בלימודי מקצועות החשמל לבחור בדרך היעילה והקצרה ביותר עד לתחילת הקריירה.

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים