לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

ללמוד עיצוב

ללמוד עיצוב

אין ספק שקיום כל מוסד לימודי מכיר בצורך ובביקוש של מתענייניו ללמוד עיצוב .  בין אם זה עיצוב פנים, עיצוב ואדריכלות עיצוב במחשב וכו... ביקוש רב כל כך פתח את השער לתלמידים רבים שיכולים כיום ללמוד עיצוב ברמה המקצועית ביותר במסלול לימודי התעודה במכללות ובתי הספר המקצועיים השונים שפרושים ברחבי הארץ כולה. 


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

כמה עולה קורס עיצוב פנים ?

 

 

קבל הצעות והשווה ...

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מה מביא צעירים ומבוגרים רבים להחלטה ללמוד עיצוב ?

 

התשובה הפשוטה לכך היא שכיום ניתן לנהל קריירה איכותית , מקצועית , מוערכת שמניבה שכר נאה בהחלט במסגרת התמחות בעיצוב פנים , עיצוב גרפי, עיצוב ואדריכלות ועוד. התחום שעם הזמן נהיה נפוץ רק יותר ויותר קולט תלמידים רבים בבתי הספר ובמכללות המקצועיות שמעניקות את המענה למתעניינים שרוצים ללמוד עיצוב ולהתחיל בעבודה מקצועית, מרתקת ומאתגרת. 

  

עבור לרשימת ההצעות

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עיצוב ואומנות
לימודי צילום
עיצוב אתרים-WebMaster
עיצוב גרפי
לימודי פוטושופ
קורס מאיה – MAYA
קורס אוטוקאד-AUTOCAD
עיצוב תעשייתי
עיצוב ובניית בובות תאטרון
עיצוב תכשיטים
עיצוב אופנה
קורס אנימציה
פיסול / קדרות / קרמיקה
ציור / איור / רישום


 

המסלולים בתחום עיצוב הפנים ובעיצוב ממוחשב משתנים בין מוסדות הלימודים השונים ומספקים לעיתים קרובות הכשרה שונה במקצת אחד מהשני. לבסוף המטרה העיקרית של כל מוסד לימודי הוא להביא את הבוגר למימוש הפוטנציאל המקסימאלי שבו למען נחיתה רכה ומוצלחת בשוק העבודה.

 

אחד הדברים החשובים ביותר עבור התלמידים שבחרו ללמוד עיצוב פנים, עיצוב ואדריכלות, עיצוב גרפי ועוד הוא הניסיון המעשי שהם רוכשים בזמן הלימודים. הניסיון המעשי הינו קריטי ומפגיש את התלמידים עם אתגרים אמיתיים שהם צריכים לפתור. מלבד קבלת הידע התיאורטי החשוב זוכים התלמידים להתנסות ריאלית שמלווה במקצוענים בתחומם שנמצאים בשביל לתקן, להעיר ולהאיר! כל זאת על מנת ששוק העבודה יזכה לקבל בוגרים איכותיים שיודעים מה הם עושים.

 

תנאי הקבלה ללימודי עיצוב במסגרת לימודי התעודה הינם משתנים בין מוסדות הלימודים השונים אך רובם יבקשו מהסטודנט לעבור ראיון אישי וועדת התאמה למסלול. קיימים מוסדות לימוד שמציבים בפני המתעניינים מבחן בסיסי שיצביע על רמתם ואופי שייכותם לתחום העיצוב.

 

אין ספק שללמוד עיצוב הוא צעד חכם כיום בשביל לקיים קריירה טובה. בוגרי קורסי העיצוב השונים יכולים להשתלב במגוון עבודות בשוק העבודה על פי תחום מסלול הלימודים שבחרו. כך למשל בוגרי לימודי עיצוב פנים יכולים לבחור אם להתחיל את דרכם כמעצבים עצמאיים או שמה כדאי להתנסות ולצבור ניסיון וקשרים כעוזרי מעצבים או מעצבים בחנויות ומפעלים למיניהם. בוגרי קורס עיצוב גרפי יכולים להציע את שירותם כמעט בכל תחום וכל מקום אם זה בסביבת הNET במפעלי דפוס, מגזינים, כתבי עת וכו...

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים