לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מבחני חשמלאי מוסמך - לימודים בישראל

מבחני חשמלאי מוסמך

מבחני חשמלאי מוסמך הינם מבחנים ארציים של משרד הכלכלה ברמה מקצועית גבוהה והם נועדו לבחון ולאשר שבוגרי הקורס יכולים אכן להשתלב בשוק העבודה כחשמלאים שידעו לתת מענה מקצועי, יעיל ובטיחותי לדרישות שוק העבודה. מבחני חשמלאי מוסמך הם מבחנים אשר מוגשים מטעם משרד הכלכלה שהינו גוף ממשלתי אשר אחראי על איכות מסלולי הלימודים ומקצועיות הבוגרים שיוצאים מהם שהינם משתלבים במגוון תפקידים קריטיים בשוק העבודה. עיסוק בחשמל הוא עיסוק רגיש מאוד שמצריך מיומנות וידע רב. לכן, חשוב מאוד שבוגרי הקורס יהיו בעלי רמת ידע גבוהה ידעו להתעסק עם מתקנים ומערכות חשמל בצורה המקצועיות והטובה ביותר.

 

לאחר סיום המבחנים הסופיים בהצלחה ועמידה בכל דרישות הקורס יכולים הבוגרים לצאת לשוק העבודה ולהתחיל לעבוד כאנשי מקצוע בתחום החשמל. ראשית יצטרכו להוכיח ניסיון של שנה כחשמלאים בדרגת עוזר (דרישה לעבודה עם חשמלאי נוסף בכיר יותר). לאחר מכן, יוכלו לעסוק באופן עצמאי בעבודות חשמל עם היתרי חשמלאי מעשי (מתקני חשמל חד פאזיים עד 40 אמפר). לאחר שנתיים יזכו לקבל את רישיון החשמלאי המוסמך ( 3X80 A  - תלת פאזי בזרם של 80 אמפר). 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מבחני חשמלאי מוסמך מוגשים במתכונת של שלושה מבחני עיון בכתיבה המבוססים על החומר הנלמד ומובאים ממאגר השאלות וכן, מבחן מעשי אחד המבוסס על התרגול הפרקטי, שלבי עבודה, דגש על נושאי בטיחות וכדומה... המבחנים התיאורטיים בחשמל הם מבחנים המוגשים בנושאים: תורת החשמל, מתקני חשמל ומכונות חשמל. אלו מבחנים שמורכבים על ידי נציגי משרד הכלכלה שגם דואגים לבדוק אותם ולהעניק ציונים לתלמידים. המבחן המעשי גם הוא נערך ונבדק על ידי בוחן חיצוני של הגוף הממשלתי והוא בודק את הליך העבודה אצל התלמידים והידע הפרקטי שיש בידיהם.

 

על מנת לקרוא עוד על מסלול הלימודים, מבחני חשמלאי מוסמך, מחיר הלימודים וכדומה. אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר www.studychoice.co.il ל- דף הקורס ולקבל את כל המידע הרלוונטי והדרוש.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה אנרגיה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים